Trwa ładowanie...
andy serkis
27-12-2014 01:34

Andy Serkis zaprasza do swojej pracy

Andy Serkis zaprasza do swojej pracy
d363keu
d363keu

Technika motion capture - "przechwytywania ruchu", dzięki której Andy Serkis stworzył postać Golluma, stała się dla aktora także sposobem na życie.

Od 2011 roku gwiazdor razem z producentem Jonathanem Cavendishem prowadzi w Londynie studio The Imaginarium, w którym powstają kolejne wirtualne kreacje filmowe. Firma pracowała już m.in. przy takich produkcjach, jak "Ewolucja planet małp", "Avengers: Czas Ultrona" czy "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy". Tutaj też Serkis chce zrealizować swój reżyserski projekt - ekranizację "Folwarku zwierzęcego" George'a Orwella.

Ostatnio aktor postanowił przedstawić widzom, jak wygląda zwykły dzień w Imaginarium i jak ożywa fantazja. W ostatnich dniach wytwórnię odwiedziła ekipa filmowa magazynu "Empire". W specjalnym materiale wideo (do obejrzenia pod tym adresem)
- na przykładzie prostej animacji aktora-gladiatora - Serkis pokazuje kolejne etapy pracy nad motion capture. W Imaginarium nie tylko rejestruje się aktorów, ale i wrzuca ich do różnych scenerii. Zobaczcie koniecznie, jeżeli interesują was kulisy produkcji filmowej.

d363keu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d363keu