ycipk-g2pco0
Aktualności

Anna Kalata zachwyciła Bollywood

Blondynki mają łatwiej w showbiznesie. Przynajmniej w Indiach, gdzie zdecydowana większość mieszkańców ma włosy bardzo ciemne. Trudno więc przegapić jasnowłosą piękność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Kalata
Anna Kalata (Prywatne archiwum aktorek)
ycipk-g2pco0

Taką choćby jak Anna Kalata (46 l.). Była minister pracy zwróciła na siebie uwagę producentów filmowych w słynnym Bollywood i dostała rolę w filmie.

Produkcja nosi tytuł "Cztery spotkania". Anna Kalata zagrała w niej matkę amerykańskiego nastolatka, który zakochuje się w dziewczynie z Indii. – To była świetna przygoda. Dwa dni zdjęciowe na planie filmowym w Bombaju – opowiada Faktowi była polityk Samoobrony.

Jak przyznaje pani Anna, rolę zapewniły jej jasne włosy. Z oczywistych powodów w blond-amerykankę nie mogła wcielić się Hinduska. Okazuje się, że w tamtejszych salonach fryzjerskich nie ma nawet jasnych farb do włosów. Chcąc rozjaśnić sobie fryzurę, Anna Kalata musiała poczekać z tym do powrotu do kraju.

ycipk-g2pco0

– Włosy farbuję w Polsce – przyznaje. – W indyjskich salonach fryzjerskich o blondzie można tylko pomarzyć...

Beata Tyszkiewicz, aktorka: – Dawno temu też zagrałam w produkcji Bollywood. Dostałam rolę pięknej Heleny. I mogę powiedzieć, że w Indiach nie zawsze kierują się umiejętnościami. Jeśli ktoś im wpadnie w oko, to od razu proponują pracę. Jeśli więc Anna Kalata im się spodobała, to na pewno dostanie kolejne propozycje, nie widziałam jej w tym filmie, ale na pewno świetnie wypadła. Ma do tego predyspozycje.

Czym jest Bollywood?

Bollywood to potoczna nazwa hinduskiego przemysłu filmowego, Nazwa powstała z połączenia słów Hollywood i Bombaj. Indyjski przemysł filmowy jest największy na świecie. Rocznie w Indiach powstaje ponad tysiąc filmów. Z tego ok. 400 w samym Bombaju. Pracuje przy nich około 2,5 mln osób. Najpopularniejsi aktorzy są traktowani jak bohaterowie narodowi. Zdecydowana większość filmów pochodzących z Indii jest kręcona w konwencji musicalu. Dużo jest w nich piosenek i tańca.

ycipk-g2pco0
Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-g2pco0

ycipk-g2pco0
ycipk-g2pco0