Trwa ładowanie...
artur ratuje gwiazdkę
22-11-2011 16:44

''Artur ratuje Gwiazdkę'' również na pokazach wieczornych

''Artur ratuje Gwiazdkę'' również na pokazach wieczornychŹródło: UIP
d8plh9z
d8plh9z

Dystrybutor świątecznej animacji pt. "Artur ratuje Gwiazdkę" ("Arthur Christmas") poinformował, że film będzie wyświetlany w polskich kinach również na pokazach wieczornych.

"Artur ratuje gwiazdkę" to komedia familijna wyświetlana w formatach 2D i 3D, która stara się odpowiedzieć na pytanie każdego dziecka: „W jaki sposób Mikołaj rozwozi te wszystkie prezenty w jedną noc?”.

Wszyscy widzowie chcący obejrzeć film w wersji oryginalnej usłyszeć głosy anglojęzycznych aktorów dających popis prawdziwej sztuki dubbingowania, wprost zza oceanu, będą mieli taką sposobność. Co więcej, w przeciwieństwie do innych animacji, "Artur ratuje Gwiazdkę" w wersji z napisami wyświetlany będzie w kinach również na pokazach wieczornych. Szczegóły dostępne będą na stronach poszczególnych sieci kinowych: Cinema City, Multikino oraz Helios.

Film będzie wyświetlany w polskich kinach zarówno w wersji z polskim dubbingiem, jak i z napisami. Przy okazji tej drugiej, polscy widzowie będą mieli okazję posłuchać m.in: Jamesa McAvoya, Hugh Laurie, Jima Broadbenta, Billy'ego Nighy i Imeldy Staunton.

Artur zacznie ratować Gwiazdkę już 25 listopada!

d8plh9z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8plh9z