Trwa ładowanie...

Artyści i Wirtualna Polska wspierają Legalną Kulturę

Wystartowała akcja promująca legalne źródła kultury. Do nowej kampanii Fundacji Legalnej Kultury przyłączyli się Danuta Stenka, Piotr Metz, Rafał Królikowski, Anna Dereszowska i Dorota Miśkiewicz. Akcję wspiera również Wirtualna Polska. Wszystkie materiały dotyczące projektów fundacji będą umieszczane w polecanej zakładce naszego nowego serwisu filmowego.

dh27vol
dh27vol

Legalna Kultura prowadzi działania na rzecz promocji legalnych źródeł kultury i budowania świadomości odbiorców na temat ich roli w powstawaniu dóbr kultury. Fundacja zwraca uwagę na to, że czerpanie zysków z nielegalnego rozpowszechniania dóbr kultury w internecie szkodzi twórcom i instytucjom kultury, a w ostatecznym rozrachunku ogranicza możliwości tworzenia

Aktualnie Legalna Kultura wystartowała z projektem Kultura Na Widoku, czyli instalacjami ulicznych wirtualnych bibliotek, ustawionych w centralnych punktach miast oraz w miejscach wydarzeń kulturalnych (w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni).

Więcej o projektach i działaniach Legalnej Kultury w specjalnej zakładce serwisu Film WP (link tu)
.

dh27vol
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh27vol