ycipk-2mf678
Artyści i Wirtualna Polska wspierają Legalną Kulturę

Artyści i Wirtualna Polska wspierają Legalną Kulturę

Wystartowała akcja promująca legalne źródła kultury. Do nowej kampanii Fundacji Legalnej Kultury przyłączyli się Danuta Stenka, Piotr Metz, Rafał Królikowski, Anna Dereszowska i Dorota Miśkiewicz. Akcję wspiera również Wirtualna Polska. Wszystkie materiały dotyczące projektów fundacji będą umieszczane w polecanej zakładce naszego nowego serwisu filmowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2mf678

Legalna Kultura prowadzi działania na rzecz promocji legalnych źródeł kultury i budowania świadomości odbiorców na temat ich roli w powstawaniu dóbr kultury. Fundacja zwraca uwagę na to, że czerpanie zysków z nielegalnego rozpowszechniania dóbr kultury w internecie szkodzi twórcom i instytucjom kultury, a w ostatecznym rozrachunku ogranicza możliwości tworzenia

ycipk-2mf678

Aktualnie Legalna Kultura wystartowała z projektem Kultura Na Widoku, czyli instalacjami ulicznych wirtualnych bibliotek, ustawionych w centralnych punktach miast oraz w miejscach wydarzeń kulturalnych (w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni).

Więcej o projektach i działaniach Legalnej Kultury w specjalnej zakładce serwisu Film WP (link tu).

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2mf678

ycipk-2mf678
ycipk-2mf678