Trwa ładowanie...
ashton kutcher
22-06-2017 11:15

Ashton Kutcher nie może widywać córek byłej żony. "To dla mnie cios"

Ashton Kutcher jest szczęśliwym mężem Mili Kunis i ojcem dwójki małych dzieci, jednak cały czas czuje więź z córkami byłej żony, Demi Moore. Tymczasem aktorka postanowiła zakończyć tę relację i nie życzy sobie, by Kutcher kontaktował się z jej dorosłymi już dziećmi.

Share
Ashton Kutcher nie może widywać córek byłej żony. "To dla mnie cios"Źródło: Getty Images
d1oxoxn

W programie Howarda Sterna 39-letni Ashton Kutcher, który rozwiódł się z Demi Moore w 2013 r. po 8 latach małżeństwa, opowiedział o bolesnym ciosie zadanym mu przez byłą żonę.

- Po raz pierwszy zostałem ojcem w wieku 25 lat dzięki Demi i jej trzem córkom. Tallulah miała wtedy chyba 8 lat, Rumer 13, a Scout 9. Kocham te dzieciaki jak własne i pomagałem je wychowywać do momentu, gdy Talullah skończyła 18 lat i doszło do rozwodu – opowiadał zdruzgotany Kutcher.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Aktor przyznał, że z 27-letnią Rumer rozmawia cały czas (z pozostałą dwójką sporadycznie), ale nie może się z nimi spotykać.

d1oxoxn

- To naprawdę niezręczna sytuacja, ale muszę ją uszanować – przyznał aktor, który czuje się dotknięty postawą byłej żony. - Bardzo je kocham i przez długi czas były ogromną częścią mojego życia. Mam nadzieję, że kiedyś wszystko wróci do normy, a tymczasem będę robił wszystko, by do tego doszło.

Przypomnijmy, że Demi Moore jest matką trzech dorosłych córek. Ich ojcem jest drugi mąż aktorki, Bruce Willis, z którym rozwiodła się w 2000 r. Ashton Kutcher 2 lata po rozwodzie z Moore ożenił się z Milą Kunis, z którą ma dwójkę dzieci: 2-letnią Wyatt i 6-miesięcznego Dimitra.

d1oxoxn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oxoxn
d1oxoxn