Trwa ładowanie...
d150tdx

Avatar — Vin Diesel zagra w drugiej części? Pojawił się na planie filmu

Vin Diesel pojawił się na planie kolejnej części filmu “Avatar”. Choć oficjalnego potwierdzenia jego udziału w kontynuacji nie ma, to wideo z Instagrama może sugerować, że wystąpi w sequelu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Avatar — Vin Diesel zagra w drugiej części? Pojawił się na planie filmu
Avatar — Vin Diesel zagra w drugiej części? Pojawił się na planie filmu (Materiały prasowe)
d150tdx

Avatar - Vin Diesel zagra w drugiej części?

Trwają prace nad kontynuacją hitowego filmu “Avatar”. Na planie produkcji pojawił się Vin Diesel. Aktor nigdy nie ukrywał, że chciałby kiedyś współpracować z Jamesem Cameronem. Opublikował w swoich mediach społecznościowych wideo z planu, na którym cieszy się, że nadarzyła się okazja do współpracy z reżyserem.

Filmu z Instagrama Diesela nie należy traktować jako oficjalne potwierdzenie gry w nowej części “Avatara”. Cameron i producenci także na ten temat milczą. Jeśli faktycznie aktor miałby zagrać w sequelu, to nie wiadomo, w jakiej roli.

d150tdx

Avatar - będzie kontynuacja hitu Camerona

“Avatar” jest jednym z najczęściej nagradzanych (32 nagrody i 43 nomiacje), ale też najdroższych (237 mln dolarów) filmów w historii światowej kinematografii. Zaplanowano aż cztery kolejne części hitu Jamesa Camerona z 2009 roku. Druga część ma się ukazać w 2020 roku. Kolejne w 2021, 2024 i 2025.

d150tdx

Podziel się opinią

Share
d150tdx
d150tdx