Trwa ładowanie...
d32l3dl

"Avengers: Koniec gry" najbardziej dochodowym filmem w historii

"Avengers: Koniec gry" zdetronizował "Avatara", który przez lata zajmował pierwszą pozycję na liście najbardziej dochodowych filmów w historii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Avengers: Koniec gry" pobiło dotychczasowy rekord "Avatara"
"Avengers: Koniec gry" pobiło dotychczasowy rekord "Avatara" (Materiały prasowe)
d32l3dl

"Avengers: Koniec Gry", który miał światową premierę 22 kwietnia 2019 r., stał się najbardziej dochodowym filmem w historii. Do tej pory tę pozycję niezmiennie od 10 lat zajmował "Avatar". James Cameron pogratulował twórcom "Avengers".

W piątek podczas Comic-Con szef Marvel Studios Kevin Feige poinformował o ogromnym sukcesie najnowszej części "Avengers". Wtedy jeszcze rekord "Avatara" nie został pobity. Teraz już mamy pewność. Przed weekendem megahit Marvela miał na swoim koncie zaledwie 500 tys. dol. mniej niż "Avatar".

Dotychczasowy lider zgarnął w sumie 2 mln 789 tys. dol. "Avengers: Koniec gry" na dzień dzisiejszy ma na swoim koncie 2 mln 790 tys. dolarów.

d32l3dl

James Cameron, twórca "Avatara", pogratulował twórcom "Avengers" na Twitterze.

Przypomnijmy, że Disney, który jest właścicielem Marvela, wiosną pozyskał akcje wytwórni 21st Century Fox, która wyprodukowała hit Camerona. W planach są już kolejne części "Avatara" .

"Avengers: Koniec gry" miał swoją światową premierę 22 kwietnia 2019 r. Na ekranach polskich kin zadebiutował 25 kwietnia.

d32l3dl

Zobacz także: Scarlett Johansson i Paul Rudd opowiadają, jak to jest być superbohaterem

d32l3dl

Podziel się opinią

Share

d32l3dl

d32l3dl