Trwa ładowanie...
d70g6nq

Będzie hit na miarę piosenki z "Titanica"? Céline Dion śpiewa w "Pięknej i Bestii"

Céline Dion opublikowała nową piosenkę, którą przygotowała do filmu "Piękna i Bestia".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będzie hit na miarę piosenki z "Titanica"? Céline Dion śpiewa w "Pięknej i Bestii"
(Materiały prasowe)
d70g6nq

Nie jest to pierwsza przygoda Kanadyjki z opowieścią o Belle i Bestii. Gwiazda nagrała utwór tytułowy do animacji z 1991 roku. Numer został wyróżniony Złotym Globem, Oscarem, a także Grammy. Do nowej, aktorskiej produkcji swoją wersję piosenki "Beauty and the Beast" nagrali John Legend i Ariana Grande. Z koli Céline Dion zrealizowała piosenkę zatytułowaną "How Does A Moment Last Forever". TUTAJ możecie jej posłuchać.

Obraz "Piękna i Bestia" powstał na podstawie animowanego dzieła Disneya i klasycznej opowieści o uroczej Belle i przerażającej Bestii. By ratować ojca, dziewczyna zgadza się zamieszkać w domu Bestii. Z czasem między nimi rodzi się uczucie. W rolach głównych występują Emma Watson i Dan Stevens.

Za kamerą nowego obrazu "Piękna i Bestia" stanął Bill Condon ("Saga 'Zmierzch': Przed świtem"), a scenariusz napisał Stephen Chbosky. Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

d70g6nq

Céline Dion to pochodząca z Quebecu popowa wokalistka, znana z poruszających ballad. Wśród jej przebojów znajdują się "Nothing Broken but My Heart", "The Power of Love", "Think Twice", "Because You Loved Me", "It's All Coming Back to Me Now", "My Heart Will Go On" czy "I'm Your Angel". W 2016 roku wydała ostatnią, francuskojęzyczną płytę "Encore un soir".

Celine Dion East News
Celine Dion
d70g6nq

Podziel się opinią

Share

d70g6nq

d70g6nq