Trwa ładowanie...

Bill Pullman o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Obdarzał szacunkiem aktorów"

Bill Pullman, który wręczał nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą na 44. Festiwalu Filmowym w Gdyni, oddał hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi.

Bill Pullman o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Obdarzał szacunkiem aktorów"Źródło: AKPA
d2szj7u
d2szj7u

Bill Pullman, który zagrał w filmie "Ukryta gra", wręczał nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zanim odczytał nazwisko laureatki, podzielił się wspomnieniem o Piotrze Woźniaku-Staraku.

- Był to wspaniały przykład producenta filmowego, który obdarzał szacunkiem aktorów. Będę zawsze pamiętał, jak był nieustępliwy w prowadzeniu aktorów, by tworzyli najlepsze role - powiedział.

Zobacz także: Burza oklasków po pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

"Ukryta gra" to ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka. To thriller szpiegowski rozgrywający się w czasach zimnej wojny. Amerykański geniusz matematyki (Bill Pullman) ma stoczyć turniej szachowy z sowieckim mistrzem na terenie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Pod pozorem gry toczy się rywalizacja nuklearna.

Rodzina Staraków odwiedziła Gdynię, by zobaczyć na wielkim ekranie dzieło zmarłego Piotra. Podczas finałowej gali festiwalu uczczono Woźniaka-Staraka minutą ciszy.

d2szj7u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2szj7u