Trwa ładowanie...
d3p0948

Blanka Lipińska zamieściła ważny post. "Cenzura w Polsce ma się świetnie"

Blanka Lipińska zamieściła na swoim Instastory ciekawą wiadomość od jednej z fanek. Okazuje, że małe kina obawiają się zbyt erotycznej treści i rezygnują z wyświetlania "365 dni".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blanka Lipińska nie przejmuje się opiniami na temat swojej książki
Blanka Lipińska nie przejmuje się opiniami na temat swojej książki (ONS.pl)
d3p0948

"Oto, co przygotowaliśmy dla Was w lutym. Jednocześnie informujemy, że film "365 dni" NIE będzie wyświetlany w kinie ChCK", napisali twórcy fanpage'a Chojnickiego Centrum Kultury, nie podając przy tym konkretnego uzasadnienia swojej decyzji. Można się jednak domyślać, że chodzi o zbyt śmiałe sceny w filmie Blanki Lipińskiej.

Zobacz wideo:

Jedna z fanek Blanki Lipińskiej stwierdziła, że to pewnie kwestia kinowej cenzury. Wysłała Blance screena z Facebooka z informacją, że "Cenzura w Polsce ma się świetnie". Fanka uspokoiła jednak celebrytkę: "Na szczęście mamy też drugie kino - małe i kameralne - i tam twój film będzie puszczany bez problemu. Brak słów na to, jaki ten kraj jest ograniczony i zaściankowy", dodała.

   Instagram.com

Film "365 dni" powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale erotyczna opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Krytycy i czytelnicy porównali ją do "50 twarzy Greya". Film będzie miał premierę 7 lutego.

d3p0948

Podziel się opinią

Share

d3p0948

d3p0948