Trwa ładowanie...
d34nj1h

Bogusław Linda jest w depresji

Największy twardziel polskiego kina jest załamany. [ Bogusław Linda ]( http://film.wp.pl/boguslaw-linda-6083958083404417c ) (57 l.) liczył, że rola w filmie "Tajemnica Westerplatte" przywróci blask jego karierze. Jednak ciężko się rozchorował i nie wiadomo, czy kiedykolwiek wróci na plan. Nic dziwnego, że się załamał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bogusław Linda
Bogusław Linda (Kapif.pl)
d34nj1h

Okazuje się, że pan Bogusław jest twardy tylko w filmach. W rzeczywistości drzemie w nim artystyczna dusza, która sprawia, że Linda to w gruncie rzeczy delikatny mężczyzna, podatny na emocjonalne wahania. Jeszcze niedawno aktor zwierzał się znajomym, że w Polsce czuje się zapomniany i niedoceniany. Gdy wreszcie dostał szansę na przypomnienie o sobie, znów spotkał go cios.

Aktor miał zagrać rolę majora Sucharskiego w filmie "Tajemnica Westerplatte". Miała to być dla niego odskocznia do nowego rozdziału w karierze. Ale pech ostatnio nie opuszcza legendarnego już Franza Maurera z "Psów". Na planie zdjęciowym filmu na Litwie panuje trudny do opanowania chaos. Ekipę zaskoczyła zima. To dziwne, bo jak każdy wie, dramatyczne wydarzenia na Westerplatte działy się późnym latem.

Niska temperatura sprawiła, że zanim padł ostatni klaps, Lindę rozłożyła poważna choroba. Trafił do szpitala z poważnymi powikłaniami. Aktor musiał zrezygnować z dalszych zdjęć. Świadomość zawodowej porażki w połączeniu z ciężką chorobą odcisnęły ślad na kruchej psychice gwiazdora. -- Boguś nie chce nikogo widzieć, nie odbiera telefonów. Nie wiem, jak można mu pomóc, nigdy go takiego nie widziałem -- mówi Faktowi zaniepokojony przyjaciel Lindy.

d34nj1h

Pozostali członkowie ekipy filmowej także są mocno zdezorientowani. Bez Lindy dalsze kręcenie filmu nie ma większego sensu. A przeciągające się zdjęcia niepotrzebnie generują koszty. -- Kompletnie nie wiem, kiedy będę mógł wrócić na Litwę -- potwierdza Bartosz Obuchowicz (27 l.), który również znalazł się w obsadzie filmu. -- Mam nadzieję, że stan zdrowia Bogusława nie jest aż tak poważny -- dodaje aktor.

Jeśli Linda w porę nie przezwycięży choroby, może szybko nie dostać drugiej szansy na przypomnienie o sobie. Producenci "Tajemnicy a w filmach.**

d34nj1h

Podziel się opinią

Share
d34nj1h
d34nj1h