Bohaterowie filmowego „Gnomeo i Julia” powracają do kin! Odwiedzili polskich widzów

Od 16 marca w kinach zobaczyć będzie można film "Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali". Film przedstawia losy Gnomea i Julii, których głównym zmartwieniem jest zbliżająca się wiosna i znikające z londyńskich ogrodów krasnale. Z pomocą przyjdzie Scherlock Gnom, który zajmie się śledztwem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bohaterowie filmowego „Gnomeo i Julia” powracają do kin! Odwiedzili polskich widzów
(WP Gwiazdy Exclusive, Fot: Oskar Netkowski)
WP

Choć akcja animacji rozgrywa się w Londynie, to pierwszoplanowe postaci zagościły w Warszawie w szczytnym celu. Przeniosły się do realnego świata, żeby złożyć Polkom życzenia, ale też poznać z polskimi widzami. Lepszej akcji nie wymyśliłby nawet Szekspir.

WP

Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powrócą w zupełnie nowym filmie. Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom.

Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

W oryginalnej wersji językowej usłyszymy m.in. Jamesa McAvoy’a, Emily Blunt, Chiwetela Ejiofora, Maggie Smith, Michaela Caine’a, Ashley Jensen, Matta Lucasa, Stephena Merchanta, Mary J. Blige oraz Johnny’ego Deppa

Na tę komedię czekają miliony fanów kultowego filmu „Gnomeo i Julia” (film zarobił ponad 190 milionów dolarów; tylko w Polsce zobaczyło go ponad 600 tysięcy widzów). Animowana komedia „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali” w kinach od 16 marca. Wybieracie się do kin?

WP
Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP