Trwa ładowanie...

"Botoks" – Patryk Vega pracuje nad nowym filmem. Znamy obsadę!

Patryk Vega przygotowuje kolejny film, w którym obnażone zostaną realia polskich organów publicznych. Tym razem twórca "Pitbulla" wziął na celownik służbę zdrowia. "Botoks", bo taki tytuł nosi nowy projekt reżysera, pojawi się w kinach jesienią. Właśnie poznaliśmy obsadę produkcji. Nie brakuje w niej znajomych twarzy!

Share
"Botoks" – Patryk Vega pracuje nad nowym filmem. Znamy obsadę!Źródło: ONS.pl
d2mxdfx

Póki co, o "Botoksie" wiadomo bardzo niewiele. Patryk Vega pochwalił się na swoim fanpage'u informacją, że film dotyczyć będzie służby zdrowia, a także zdradził dokładną datę premiery obrazu. Film wejdzie na ekrany już 29 września. Vega opublikował na Facebooku również zdjęcia z pierwszych prób aktorskich. Już wiadomo, że w "Botoksie" zaroi się od polskich gwiazd.

W filmie wystąpią m.in. Olga Bołądź, Grażyna Szapołowska, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Piotr Stramowski, Janusz Chabior i Sebastian Fabijański. Zdecydowana większość z tych nazwisk kojarzona jest z innych produkcji Vegi – dwóch ostatnich części "Pitbulla" czy chociażby "Służb specjalnych".

Jak na razie nieznane są szczegóły dotyczące fabuły "Botoksu". Nie wiadomo też, w kogo konkretnie wcielą się aktorzy. Pierwsze konkretne informacje z planu powinny pojawić się już za kilka tygodni.

Przypomnijmy, że Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnej części "Pitbulla". Film zamykający serię powstanie pod okiem Władysława Pasikowskiego.

d2mxdfx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mxdfx
d2mxdfx