Trwa ładowanie...

Box Office: "Raj dla par" zarobił 35 mln dolarów

Box Office: "Raj dla par" zarobił 35 mln dolarów
d2e99ht
d2e99ht

Komedia "Couples Retreat" (Raj dla par) została nowym liderem amerykańskiego box office, osiągając już w pierwszych dniach całe 35mln dolarów zysku. W tym tygodniu amerykański Box Office jestz zatem faktycznie sensacyjny, bo nieoczekiwanie zysk niskobudżetowego filmu "Paranormal Activity" wyniósł aż 7,1 mln dolarów!

Film "Raj dla par" przedstawia historię czterech par, które udają się na wakacje w tropiki. Jedna z nich poddaje się na miejscu terapii małżeńskiej, lecz wkrótce okazuje się, że w leczeniu muszą wziąć udział wszyscy urlopowicze. W rolach głównych wystąpili m.in. Vince Vaughn, Jason Bateman, Jon Favreau, Kristin Davis oraz Kristen Bell. Debiutujący w zestawieniu projekt zarobił przez weekend 35 milionów dolarów.

**

Drugą i ostatnią nowością tego tygodnia jest horror "Paranormal Activity". Obraz opowiada o parze zakochanych, która wprowadza się do nowego domu na przedmieściach. Bohaterowie szybko przekonują się, że budynek jest nawiedzony przez złego ducha. W filmie zagrali m.in. Katie Featherston, Micah Sloat oraz Mark Fredrichs.
"Paranormal Activity" zupełnie niespodziewanie stał się prawdziwym fenomenem ostatnich tygodni.
Nakręcony już dwa lata temu film, którego budżet wyniósł zaledwie 11 tys. dolarów, już w pierwszych tygodniach zarobił ponad 7 mln i uplasował się na piątej pozycji notowania. Wydaje się też, że jest to obraz bardzo oczekiwany - po podpisaniu petycji przez ponad milion Amerykanów, film trafi 23 października do szerokiej dystrybucji - w nawet tysiącu kopii.

Zobaczymy, czy wygra z Piłą 6, który również ma tego dnia swoją premierę.

"Paranormal Activity" trafi do polskich kin już w listopadzie br.

d2e99ht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e99ht