Trwa ładowanie...
dsubftm
Aktualności

Brad Pitt lepszym ojcem dzięki "Furii"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt lepszym ojcem dzięki "Furii"
dsubftm

Rola w wojennym dramacie "Furia", który właśnie wchodzi na nasze ekrany, była dla Brada Pitta nie tylko lekcją z historii II wojny światowej, ale i pomocą w byciu lepszym ojcem.

Akcja "Furii" rozgrywa się pod koniec II wojny światowej, gdy wojska alianckie zajmują terytorium Niemiec. Załoga jednego z czołgów - tytułowej Furii (nazwa widnieje na lufie maszyny) - wykonuje kolejne zadanie. Brad Pitt gra doświadczonego dowódcę, który stara się nie tylko zapanować nad załogą, ale i wprowadzić do niej nowego żołnierza, chłopaka praktycznie bez doświadczenia, po kilkutygodniowym zaledwie szkoleniu.

- Rola w "Furii" była lekcją bycia liderem - mówi Pitt. - Była to także lekcja tego, jak budzić szacunek jako dowódca. Dzięki temu doświadczeniu jestem teraz lepszym ojcem.

Obraz, zdaniem aktora, to także pewien rodzaj hołdu dla wszystkich żołnierzy. - To film o żołnierskim codziennym wycieńczeniu z zimna i głodu - opowiada gwiazdor. - Mam nadzieję, że żołnierze wyjdą z kina z poczuciem, że zostali docenieni.

dsubftm

Podziel się opinią

Share

dsubftm

dsubftm