Trwa ładowanie...

Brat Thora dołączy do ekipy Avengers! Liam Hemsworth, gwiazda ''Igrzysk śmierci'', w thrillerze ''Miasteczko Cut Bank''

Share
Brat Thora dołączy do ekipy Avengers! Liam Hemsworth, gwiazda ''Igrzysk śmierci'', w thrillerze ''Miasteczko Cut Bank''
Źródło: mat. dystrybutora
d20foab

Australijski klan Hemsworthów szturmuje polskie kina! Podczas gdy Chris, jako Thor, odlicza „Czas Ultrona”, młodszy – Liam pozdrawia miłośników braci Coen i zaprasza do „Miasteczka Cut Bank”. W nawiązującym klimatem do „Fargo”, „To nie jest kraj dla starych ludzi” i serii „Detektyw" thrillerze współtwórcy seriali „Dr House”, „Mad Men” i „Sześć stóp pod ziemią”, gwiazda „Igrzysk śmierci” wciela się w asa licealnej drużyny futbolowej, który wikła się w krwawą rozgrywkę z seryjnym mordercą. Finał ich konfrontacji poznamy 22 maja.

Po Patricku i Donie Swayze, Culkinach, O'Connellach, Fiennesach i Affleckach swoje chwile triumfu w Hollywood świecą przystojniacy – Chris i Liam Hemsworth. Chociaż w dzieciństwie nienawidzili się tak bardzo, że w bójce potrafili sięgnąć po… noże do rzucania, dziś deklarują przyjaźń, lojalność i bezwarunkowe wsparcie. Zawiść nie pojawia się u nich nawet wtedy, gdy rywalizują o tę samą rolę. Są celebrytami, ulubieńcami milionów, lecz ich droga na pierwsze strony gazet była dość długa i kręta.

Szczególnie początki Liama nie były zbyt optymistyczne. Postać, którą miał zagrać w pierwszej części „Niezniszczalnych”, została wykreślona ze scenariusza, a główna rola w filmie „Thor” przypadła ostatecznie nie jemu, a jego bratu Chrisowi. W końcu jednak dostał swoją szansę – zagrał w 2010 roku w melodramacie „Ostatnie piosenka” z Miley Cyrus, na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa. Po zagraniu zakochanej pary w filmie, Liam i Miley zostali parą również poza kamerą. Niedługo potem Liam wystąpił w teledysku do piosenki Cyrus „When I Look at You”. Sukces filmu oraz ogromne zainteresowanie mediów ich związkiem sprawiły, że Liam Hemsworth stał się jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood.

W 2012 roku dostał rolę Gale’a Hawthorne’a w filmowej adaptacji bestsellerowej książki „Igrzyska śmierci”, a niebywały sukces filmu przełożył się na sporą ilość propozycji, jakie w krótkim czasie otrzymał. Liam zagrał w filmie akcji „Niezniszczalni 2”, dramacie wojennym „Miłość i honor”, kryminale „Empire State: Ryzykowna gra” oraz thrillerze „Paranoja”. Zaś najnowsze filmy z jego udziałem to wciąż produkowane „Arabian Nights” (reż. Chuck Russell), w którym zagra samego Ali Babę i kolejne części „Igrzysk śmierci”.

d20foab

W „Miasteczku Cut Bank” Hemsworth wciela się w Dwayne’a McLarena. On i jego piękna dziewczyna – Cassandra (Teresa Palmer) marzą, by wyrwać się z rodzinnego miasteczka w stanie Montana. Przepustką do lepszego świata może być zarejestrowane przez Dwayne’a na wideo zabójstwo listonosza i nagroda w wysokości 100 000 dolarów, którą wyznaczyła firma pocztowa za dostarczenie dowodów zbrodni. Jednak prowadzący śledztwo szeryf (John Malkovich) nie wierzy, że Dwayne znalazł się na miejscu przestępstwa przypadkowo, zaś porywczy adresat jednej z zaginionych przesyłek nie cofnie się przed niczym, aby ją odzyskać. Intryga się zagęszcza, a senne na pozór miasteczko Cut Bank ujawnia przed mieszkańcami kolejne szokujące tajemnice…

„Dwayne uruchamia ciąg wydarzeń, które na zawsze zmienią jego życie, a także życie Cut Bank. W miarę rozwoju akcji z chłopca marzącego o innym świecie zmienia się, w mężczyznę który musi obronić ukochaną kobietę przed bezwzględnym mordercą. Podobną transformację przechodzi całe Cut Bank – niepozorna społeczność, która jest jak żywcem wyjęta z lat pięćdziesiątych, jednoczy siły, by przeciwstawić się złu i przetrwać!” – mówi reżyser Matt Shakman, a „Miasteczko Cut Bank” wjedzie do kin już w najbliższy piątek.

MIASTECZKO CUT BANK w kinach od 22 maja

d20foab

Podziel się opinią

Share
d20foab
d20foab