Trwa ładowanie...
d3n1m6q

Bryan Singer oskarżony o gwałt na nastolatku. Sprawa wypłynęła po 14 latach

Cesar Sanchez-Guzman twierdzi, że Bryan Singer zgwałcił go w 2003 r. Rzekoma ofiara miała wówczas 17 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bryan Singer utrzymuje, że opuścił plan zdjęciowy "Bohemian Rhapsody", by zaopiekować się chorym rodzicem
Bryan Singer utrzymuje, że opuścił plan zdjęciowy "Bohemian Rhapsody", by zaopiekować się chorym rodzicem (Getty Images)
d3n1m6q

Bryan Singer 4 grudnia został zwolniony z reżyserii biografii zespołu Queen "Bohemian Rhapsody", by kilka dni później stać się oskarżonym w sprawie o gwałt na nieletnim.

Oskarżającym jest Cesar Sanchez-Guzman, który wraz z Bryanem Singerem uczestniczył w imprezie na jachcie Lestera Watersa. Właściciel łodzi został nazwany w pozwie "bogaczem urządzającym w Seattle przyjęcia dla młodych gejów". Bryan Singer miał oprowadzać Cesara Sancheza-Guzmana po jachcie, a następnie zamknąć się z nim w sypialni królewskiej.

d3n1m6q

Rzekoma ofiara oskarża reżysera o zmuszenie do seksu oralnego - w pozwie znalazł się szczegółowy opis całego zajścia, który wskazuje, że chłopak nie mógł się bronić. Następnie Bryan Singer miał odbyć stosunek analny z oskarżającym i próbował go zadowolić oralnie, pomimo że Cesar płakał i błagał napastnika, by przestał.

Adwokatem Cesara Sancheza-Guzmana jest Jeff Herman, znany z głośnych spraw o molestowanie seksualne (prowadził m.in sprawę w której ksiądz z Miami musiał zapłacić 100 mln dol. odszkodowania). Już w 2014 r. pracował przy podobnej sprawie przeciwko Singerowi. Wtedy oskarżenia zostały oddalone, a wkrótce potem jeden z oskarżających trafił nawet do więzienia.

Bryan Singer to twórca takich filmów jak "Podejrzani", "Walkiria" czy produkcji z serii "X-Men".

Obejrzyj zwiastun filmu "X-Men: Apocalypse":

d3n1m6q

Podziel się opinią

Share

d3n1m6q

d3n1m6q