WP
WP

Był sobie chłopiec - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Will (Hugh Grant) jest nieuleczalnie "młodzieżowym" trzydziestoośmioletnim londyńczykiem. Bogaty, nieżonaty i bezdzietny, nie robi nic całymi dniami poza byciem na luzie, unikaniem odpowiedzialności i umawianiem się z kobietami. Po zakończeniu krótkiego związku z samotną matką, odkrywa że miejscem gdzie można poznawać samotne kobiety są grupy samopomocy samotnych rodziców. Tworząc w wyobraźni małego synka o imieniu Ned, Will dołącza do spotykającej się w sąsiedztwie grupy samotnych rodziców i jest na dobrej drodze do uwiedzenia Susie (Victoria Smurfit), kiedy spotyka Marcusa, dwunastolatka z problemami, syna przyjaciółki Susie...

"Był sobie chłopiec" to opowieść o mężczyźnie - przystojnym, bogatym, płytkim, skoncentrowanym na sobie, pełnym uroku... i jego nieoczekiwanym związku z chłopcem, którego spotyka, gdy próbuje poderwać matkę innego chłopca.

Film jest adaptacją popularnej książki Nicka Hornby'ego, pod tym samym tytułem, z 1998 r. W samej Wielkiej Brytanii sprzedano ponad milion egzemplarzy tej powieści i przez długi czas była na pierwszym miejscu tamtejszych list bestsellerów.

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
WP
WP