Trwa ładowanie...

Cannes 2013: Polska impreza ''na bogato''. Kto przyjechał do Cannes?

Cannes 2013: Polska impreza ''na bogato''. Kto przyjechał do Cannes?Źródło: ONS.pl
d3k2z05
d3k2z05

Podczas trwania 66. edycji festiwalu w Cannes, polskie gwiazdy przeżyły wyjątkową noc. Na plaży słynnego Hotelu Carlton odbyło się huczne przyjęcie promujące polską kinematografię.

Nad Lazurowe Wybrzeże zjechali najwięksi imprezowicze i celebryci naszego kraju. Wśród gości można było rozpoznać Kate Rozz, która chętnie pozowała do zdjęć z Zofią Ślotałą, Weronikę Rosati, Borysa Szyca, Agnieszkę Włodarczyk, Radka Majdana, Maję Frykowską i najznakomitszego bywalca canneńskich imprez - Mariusza Pujszo.

To jeszcze nie koniec listy zaproszonych gości. Na czerwony dywan zawitali również: Marek Włodarczyk, Paweł Deląg, Paweł Staliński, Oliwier Janiak i reżyser Jerzy Skolimowski.

Impreza, która odbyła się pod hasłem Polish Excellent Night, okazała się wielkim sukcesem. Polska reprezentancie na tle przepięknego Hotelu Carlton bawiła się do białego rana, chętnie korzystając z licznych atrakcji wieczoru. Jedną z nich było stoisko Lubelskich Zakładów Tytoniowych, przy którym gwiazdy częstowały się aromatyczną fajką wodną.
Tego typu przyjęcia są doskonałą okazją nie tylko do promowania polskiego kina i naszych aktorów, ale przede wszystkim do nawiązywania znajomości z zagranicznymi producentami oraz dystrybutorami. To prawda, pieniądz rządzi światem, ale za to w jakim stylu - przyjęcie na miarę Cannes. Sam Wielki Gatsby nie powstydziłby się takiej nocy.

d3k2z05
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k2z05