Trwa ładowanie...

"Capone": Tom Hardy w roli najsłynniejszego gangstera. Zwiastun filmu już w sieci

Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu "Capone" z Tomem Hardym w roli głównej. Aktor wciela się w postać starzejącego się i chorego, amerykańskiego gangstera.

"Capone": Tom Hardy w roli najsłynniejszego gangstera. Zwiastun filmu już w sieci
d484hy0
d484hy0

Oficjalny zwiastun filmu "Capone" jest już w sieci. W głównego bohatera wcielił się Tom Hardy. Warto podkreślić, że został zmieniony również tytuł produkcji, gdyż początkowo miał nazywać się "Fozno". W związku z zamknięciem kin premiera jest zapowiedziana na 12 maja w amerykańskich serwisach VOD. Nowy zwiastun "Capone" został opublikowany na Twitterze przez reżysera filmu, Josha Tranka, który jest także twórcą scenariusza.

"Capone" to opowieść biograficzna o Alu Capone, najsłynniejszym amerykańskim gangsterze włoskiego pochodzenia. Fabuła ma przedstawiać 47-letniego Capone’a, który po latach spędzonych w więzieniu zaczyna cierpieć na demencję, a także zmaga się z wewnętrznymi demonami z przeszłości. Oboka Toma Hardy’ego w filmie wystąpią również Kyle MacLachlan, Linda Cardellini, Jack Lowden, Matt Dillon oraz Neal Brennan.

d484hy0

Al Capone był przywódcą chicagowskiej mafii. Zdobył ogromną fortunę i sławę m.in. dzięki prohibicji wprowadzonej w latach 20. ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. Prowadził nielegalne przedsiębiorstwa zajmujące się przemytem alkoholu, domy publiczne, kasyna oraz tajne bary. Władze federalne, nie będąc w stanie udowodnić mu innych przestępstw, oskarżyły go o unikanie płacenia podatków. W 1931 r. odbył się proces, w którym został uznany za winnego pięciu z dwudziestu dwóch zarzutów i został skazany na jedenaście lat pozbawienia wolności.

d484hy0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d484hy0