Trwa ładowanie...
d3w78il

''Captain America: Civil War'': Rekordowy Kapitana Ameryka [ZWIASTUN]

Pierwszego dnia w sieci zapowiedź filmu "Captain America: Civil War" zobaczyło 61 milionów internautów, co jest rekordem w historii Marvela. W trzecim filmie o dzielnym Kapitanie Ameryce dochodzi do swoistej wojny domowej w świecie Marvela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Captain America: Civil War'': Rekordowy Kapitana Ameryka [ZWIASTUN]
d3w78il

Zwiastun filmu "Captain America: Civil War" pobił rekord Marvela.

Konflikt rozpocznie dyskusja Kapitana Ameryki i Iron Mana w kwestii ustawy Superhero Registration Act, zmuszającej herosów do ujawnienia swych tożsamości władzom i działania pod ich kontrolą.

d3w78il

W "Captain America: Civil War" na ekran powrócić mają m.in. Chris Evans i Robert Downey Jr. W obsadzie znaleźli się również Scarlett Johansson, Anthony Mackie, Paul Bettany, Jeremy Renner, Don Cheadle, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Chadwick Boseman, Emily VanCamp, Daniel Brühl, Frank Grillo, William Hurt i Paul Rudd. W obrazie zadebiutuje też Tom Holland w roli Spider-Mana.

Za kamerą stanęli Joe i Anthony Russo. Scenariusz jest dziełem Christophera Markusa i Stephena McFeelya. Premiera planowana jest na 6 maja 2016 roku.

Rekord wszech czasów należy do zapowiedzi nowych "Gwiezdnych wojen", którą w ciągu 24 godzin zobaczyło 120 milionów osób.

d3w78il

Podziel się opinią

Share

d3w78il

d3w78il