Trwa ładowanie...
anna faris
07-08-2017 11:03

Chris Pratt i Anna Faris ogłosili separację. Przez lata uchodzili za wzorową rodzinę

W tym roku mija 10 lat, od kiedy Chris Pratt i Anna Faris poznali się na planie filmu "Take Me Home Tonight". Świeżo rozwiedziona aktorka nie czekała długo z wejściem w nowy związek. Razem z Prattem, wschodzącą gwiazdą Hollywood, stworzyła szczęśliwą rodzinę, która była wolna od kryzysów. Tak się przynajmniej wydawało, gdyż aktorska para właśnie oświadczyła, że po długim czasie nieudanych prób naprawy związku, zdecydowała się na oficjalną separację.

Chris Pratt i Anna Faris ogłosili separację. Przez lata uchodzili za wzorową rodzinęŹródło: Getty Images
dnu8vfm
dnu8vfm

Chris Pratt i Anna Faris wystosowali wspólne oświadczenie, które pojawiło się m.in. na prywatnych profilach na Facebooku i Instagramie aktorów.

- Próbowaliśmy przez długi czas i jesteśmy bardzo rozczarowani. Nasz syn ma dwoje kochających go rodziców i dla jego dobra pragniemy, by cała ta sytuacja pozostała jak najbardziej prywatna. Nadal się kochamy, zawsze będziemy pielęgnować wspomnienia wspólnie spędzonego czasu i darzyć się najgłębszym szacunkiem – czytamy w krótkim oświadczeniu podpisanym przez Faris i Pratta.

Wiadomość o separacji aktorskiej pary jest ogromnym zaskoczeniem, gdyż przez lata Pratt i Faris byli uważani za wzorowe małżeństwo. Przypomnijmy, że oboje poznali się w 2007 r., tuż po złożeniu papierów rozwodowych przez Faris, która od 2004 r. była żoną aktora Bena Indry. Po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu w 2009 r., zaś dwa lata później na świat przyszedł syn Anny i Chrisa – Jack.

Faris i Pratt bardzo chętnie dzielili się prywatnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, gdzie uchodzili za wzorową rodzinę. Nic nie wskazywało na problemy małżeńskie, choć trzeba pamiętać, że przez ostatnią dekadę status Chrisa Pratta jako gwiazdy Hollywood bardzo się zmienił. Z drugoplanowego aktora, kojarzonego z takich filmów jak "Moneyball" czy "Zero Dark Thirty", i gwiazdy serialu "Parks and Recreation", Pratt stał się jednym z najpopularniejszych aktorów, grającym główne role w "Strażnikach Galaktyki" czy "Jurassic World".

at the Chris Pratt Walk Of Fame Star Ceremony on April 21, 2017 in Hollywood, California. Getty Images
at the Chris Pratt Walk Of Fame Star Ceremony on April 21, 2017 in Hollywood, California. Źródło: Getty Images

Być może gwiazdorstwo 38-latka wpłynęło negatywnie na relacje z żoną, która w ostatnich latach poza wychowywaniem syna wystąpiła m.in. w "Dyktatorze" i dubbingowała animacje "Alvin i wiewiórki 3", "Klopsiki kontratakują" czy "Emotki. Film".

dnu8vfm

Obejrzyj polski zwiastun filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" z Chrisem Prattem w roli głównej:

dnu8vfm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnu8vfm