Trwa ładowanie...
colin firth

Colin Firth walczy w barze, a Iggy Azalea rapuje

Share
Colin Firth walczy w barze, a Iggy Azalea rapuje
d2jft3g

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Kingsman: The Secret Service". W trailerze wykorzystano nową piosenkę, którą wykonują Iggy Azalea i Ellie Goulding.

Nagranie nie ma jeszcze tytułu, ale jego fragment można usłyszeć w zwiastunie. Azalea rapuje, a Goulding odpowiada za subtelny śpiew.

Obraz przedstawia historię Jacka (w tej roli Colin Firth), doświadczonego agenta tajnych służb Wielkiej Brytanii, który w świat szpiegostwa wprowadza młodego podopiecznego, Gary'ego (Taron Egerton). W pozostałych rolach występują Samuel L. Jackson, Michael Caine i Mark Strong.

Nowy trailer zapowiadający produkcję można znaleźć poniżej:

d2jft3g

Za realizację dzieła odpowiadają twórcy przeboju "Kick-Ass" - reżyser Matthew Vaughn oraz scenarzyści Jane Goldman i Mark Millar, których komiks - napisany do spółki z Dave'em Gibbonsem - posłużył za podstawę dzieła.

Brytyjska premiera została wyznaczona na 17 października.

Iggy Azalea ostatnio współpracowała z Charli XCX, Arianą Grande i Jennifer Lopez. Artystka zadebiutowała longplayem "The New Classic". Album miał premierę w kwietniu 2014 roku.

Ellie Goulding ma na koncie dwie płyty "Lights" (2010) i "Halcyon" (2012). Druga z nich doczekała się reedycji i została przemianowana na "Halcyon Days" (2013).

d2jft3g

Podziel się opinią

Share
d2jft3g
d2jft3g