Trwa ładowanie...
d2zckzr

Cuda Coldplay dla niezłomnej Angeliny Jolie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cuda Coldplay dla niezłomnej Angeliny Jolie
d2zckzr

Zespół Coldplay opublikował nagranie "Miracles", które powstało do filmu "Niezłomny" ("Unbroken") w reżyserii Angeliny Jolie.

Obraz stanowi adaptację powieści "Unbroken: A World War II Story of Survival, Resilience, and Redemption" Laury Hillenbrand. Książka wydana w Polsce pod tytułem "Niezłomny" opisuje losy Louisa Zamperiniego (Jack O'Connell), byłego olimpijczyka, którego samolot roztrzaskał się w czasie II wojny światowej. Zamperini wraz z dwójką ocalałych dryfował po wodach Pacyfiku przez 47 dni. W końcu został wyłowiony przez japońską flotę. Na lądzie trafił do obozu jenieckiego, w którym był torturowany przez komendanta-sadystę. Pod koniec wojny Zamperini odzyskał wolność, jednak później przez wiele lat borykał się z problemami będącymi wynikiem powojennej traumy.

Utworu "Miracles" można posłuchać pod tym adresem. To pierwszy premierowy numer Chrisa Martina i spółki od wydania płyty "Ghost Stories".

d2zckzr

Dramat "Niezłomny" trafi do polskich kin 17 stycznia. W obsadzie znaleźli się również Domhnall Gleeson, Finn Wittrock, Garrett Hedlund, John Magaro, Alex Russell, Carla Thexton i Miyavi. Soundtrack pojawi się w sprzedaży 15 grudnia.

Ostatni studyjny albumu Coldplay, wspomniany "Ghost Stories", ukazał się w maju 2014 roku. 24 listopada premierę miało wydawnictwo "Ghost Stories Live 2014".

d2zckzr

Podziel się opinią

Share

d2zckzr

d2zckzr