Trwa ładowanie...

Cuda, które wydarzyły się naprawdę. Zobacz zwiastun filmu "Miłość i miłosierdzie"

"Miłość i Miłosierdzie" pokazuje nieznane do tej pory fakty i historie osób, które miały wpływ na rozprzestrzenienie się kultu Bożego Miłosierdzia. Obraz trafi do polskich kin 29 marca, a już dziś prezentujemy zwiastun z niepublikowanymi wcześniej scenami.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Cuda, które wydarzyły się naprawdę. Zobacz zwiastun filmu "Miłość i miłosierdzie"Źródło: Materiały prasowe
d13ykzk
d13ykzk

Film "Miłość i Miłosierdzie" opowiada historię św. Faustyny Kowalskiej, której wizje i misja dały początek kultowi Bożego Miłosierdzia. Największym propagatorem kultu był jej spowiednik, ks. Michał Sopoćko. To on doprowadził do namalowania obrazu Miłosiernego Chrystusa "Jezu ufam Tobie" według wskazówek siostry, jego publicznego wystawienia w Ostrej Bramie oraz rozpowszechnienia broszur z jego reprodukcją.

Zobacz zwiastun:

W 2008 r. papież Benedykt XVI w procesie beatyfikacji uznał Michała Sopoćkę za błogosławionego. W filmie "Miłość i Miłosierdzie" w rolę księdza wciela się Maciej Małysa, Faustyna Kowalska została sportretowana przez Kamilę Kamińską. Film w reżyserii Michała Kondrata na ekrany polskich kin wejdzie już 29 marca.

Michał Kondrat to reżyser znany z filmu "Dwie korony" o bł. ojcu Maksymilianie Marii Kolbe, "Matteo" i "Jak pokonać szatana". W jego najnowszym filmie oprócz Kamili Kamińskiej i Macieja Małysa zobaczymy Piotra Cyrwusa, Janusza Chabiora, Remigiusza Jankowskiego, Jacka Borkowskiego i Tadeusza Chudeckiego.

d13ykzk
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d13ykzk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ykzk

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj