Trwa ładowanie...
d1bg9vg
Aktualności

"Czerwony punkt": Ewan McGregor zagrał u Patryka Vegi

Patryk Vega, najbardziej kasowy polski reżyser 2016 roku, twórca „Pitbulla”, który przyciągnął do kin miliony widzów, w tajemnicy zajmował się kolejnym projektem. Jest nim „Czerwony punkt”, w którym występuje słynny hollywoodzki gwiazdor Ewan McGregor. W sieci zadebiutował krótki zwiastun produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Evan McGregor w "Czerwonym punkcie" Patryka Vegi
Evan McGregor w "Czerwonym punkcie" Patryka Vegi (Materiały prasowe)
d1bg9vg

Choć informacja o obsadzie rzuca nowe światło na powody grudniowej wizyty Ewana McGregora w Warszawie, to sam projekt wciąż jawi się jako zagadka. Po tym jak brytyjski aktor wrzucił swoje zdjęcia z naszej stolicy na Instagrama, pojawiły się sprzeczne informacje o powodach jego wizyty – od doniesień, że lubi odwiedzać Europę Wschodnią po informacje, że przyjechał służbowo i kręci w Polsce reklamę. Co prawda jedno drugiego nie wyklucza, ale staje się oczywiste, że bardziej prawdziwa była ta druga wersja.

Pierwszy pokaz tajemniczej produkcji odbędzie się 15 lutego. Poza reżyserem będzie na nim obecny Tomasz Oświeciński, odtwórca roli gangstera Stracha w dwóch zeszłorocznych „Pitbullach”.

Organizatorzy pokazu nie zdradzają natury projektu. Czy będzie to film krótkometrażowy, czy jednak reklama? Biorąc pod uwagę gwiazdę światowego formatu i aurę tajemniczości, spodziewamy się reklamówki. Co wcale nie wyklucza dobrej zabawy, wszak uznani reżyserzy często kręcą wyjątkowe spoty reklamowe. No i spójrzcie na ten zwiastun.

d1bg9vg

Fanom szkockiego gwazdora przypominamy, że już na początku marca w polskich kinach pojawi się wyczekiwany "T2: Trainspotting ", czyli druga część kultowego w wielu kręgach "Trainspotting" sprzed 21 lat. W fotelu reżysera ponownie zasiadł Danny Boyle. Trailer poniżej.

d1bg9vg

Podziel się opinią

Share

d1bg9vg

d1bg9vg