Trwa ładowanie...

"Czołem panie ministrze!". Vega pokazał mocny fragment "Polityki" z Antkiem Królikowskim [WIDEO]

Patryk Vega nie zwalnia w promowaniu nadchodzącego filmu, który ma pójść w pięty politykom każdej opcji. Tym razem pokazał sceny z postacią graną przez Antka Królikowskiego. Jest mocno.

"Czołem panie ministrze!". Vega pokazał mocny fragment "Polityki" z Antkiem Królikowskim [WIDEO]Źródło: Patryk Vega
d1rxdcq
d1rxdcq

W "Polityce" Królikowski wciela się w bohatera wzorowanego na Bartłomieju Misiewiczu, protegowanym byłego ministra obrony Antoniego Macierewicza. W filmie gra go Janusz Chabior, który ostatnio zdradził WP kilka informacji związanych ze swoją rolą.

ZOBACZ: "Tu nie ma o czym gadać". Vega i Królikowski pokazują fragment "Polityki"

W mocnym urywku dowiadujemy się, co czeka nas 6 września, kiedy "Polityka" wejdzie do kin.

d1rxdcq

Patryk Vega przy każdej okazji podkreśla, że pisząc scenariusz "Polityki", odwoływał się do autentycznych wydarzeń. Tak więc są tu i słynne "Czołem panie ministrze!", i przejażdżka czołgiem. Oprócz tego dochodzi fikcja literacka, czyli seks bez cenzury, kilka bluzgów i wciąganie białego proszku z brzucha skąpo ubranej pani. Czyli, chciałoby się rzecz, klasyczny Vega. A pamiętajmy, że to zaledwie 20-sekundowa zbitka kilku sekwencji. Jesteśmy więc pewni, że najlepsze reżyser "Botoksu" zostawił na koniec.

"Polityka" ma bez ogródek pokazywać kulisy polskiego sejmu. W filmie zobaczymy bohaterów łudząco podobny do autentycznych postaci znanych z programów informacyjnych. Nie zabraknie więc odwołań do m.in. Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego, Grzegorza Schetyny czy Tadeusza Rydzyka.

Premiera filmu "Polityka" już 8 września.

d1rxdcq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rxdcq