Trwa ładowanie...
d3z5m1s
Aktualności

"Czworo do pary": wysmakowana komedia romantyczna z suspensem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Czworo do pary": wysmakowana komedia romantyczna z suspensem
(Studio Munka-SFP)
d3z5m1s

Reżyser *Charlie McDowell, syn znanego aktora Malcolma McDowella, debiutuje właśnie na dużym ekranie filmem "Czworo do pary" (w kinach od 3 października).*

To historia nie tylko oryginalna, lecz także pełna przewrotnego humoru. W rolach głównych występują znana z seriali „Mad Men” i „Top of the Lake” Elisabeth Moss oraz Mark Duplass („Siostra twojej siostry”). Grają parę, która poddaje się niecodziennej małżeńskiej terapii. Ale czy ona to naprawdę ona, a on to rzeczywiście on? Zwykle w komediach romantycznych suspens oraz intrygujące zwroty akcji nie są najważniejsze, lecz tym razem jest inaczej. Podobnych pomysłów fabularnych nie powstydziłby się David Lynch, a i Woody Allen znalazłby tu zapewne niejedną inspirację. „The Hollywood Reporter” pisał niedawno, że ten film to „wizyta w królestwie Charliego Kaufmana i Spike’a Jonze’a”.

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU:

d3z5m1s

Ethan (Duplass) i Sophie (Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson) wynajmują na weekend dom za miastem. Psycholog zapewnia ich, że powrócą stamtąd zupełnie odmienieni. Zabawna zrazu i romantyczna wycieczka przybierze zgoła inny obrót, gdy okaże się, iż Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec owego niezwykłego spotkania, oboje będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy. „Czworo do pary” to przewrotna opowieść o relacjach męsko-damskich widzianych z dystansu i przedstawionych z przymrużeniem oka.

"Czworo do pary" w kinach od 3 października!

d3z5m1s

Podziel się opinią

Share

d3z5m1s

d3z5m1s