Trwa ładowanie...
david duchovny

David Duchovny w drugim sezonie serialu ''Aquarius''

Share
David Duchovny w drugim sezonie serialu ''Aquarius''
d2khkpt

Telewizja NBC podjęła decyzję o realizacji drugiego sezonu serialu "Aquarius" o Charlesie Mansonie z Davidem Duchovnym w głównej roli.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja rozgrywa się pod koniec lat 60. w Kalifornii. David Duchovny wciela się nie w Mansona (w tej roli występuje Gethin Anthony), a w sierżanta policji w Los Angeles, który rozpoczyna śledztwo w sprawie przywódcy niebezpiecznej sekty. Jej członkowie zamordowali siedem osób, w tym żonę Romana Polańskiego, Sharon Tate.

d2khkpt

Premiera pierwszego, składającego się z 12 odcinków sezonu odbyła się kilka tygodni temu. NBC od razu przedstawiło całą serię na swoich platformach streamingowych. Nie podjęto jeszcze decyzji czy w podobny sposób udostępniona zostanie kontynuacja.

Przypomnijmy, że scenarzystą serialu jest John McNamara ("Główny podejrzany", "Profit"), który zajmie się także produkcją wraz z Duchovnym, Martym Adelsteinem i Melanie Greene.

W obsadzie oprócz Duchovny'ego znaleźli się Michael McManus, David Meunier i Chris Sheffield, a także Ambyr Childers oraz Beau Mirchoff.

d2khkpt

Podziel się opinią

Share
d2khkpt
d2khkpt