Denis Villeneuve mógłby nakręcić "Gwiezdne wojny". Kolejna część wkrótce w kinach

Denis Villeneuve przyznał, że jest otwarty na propozycję realizacji kolejnego filmu z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Kolejna część zapoczątkowanej przez George'a Lucasa serii trafi do kin w połowie grudnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gwiezdne wojny"
"Gwiezdne wojny" (Materiały prasowe)

Reżyser "Blade Runner 2049" byłyby zainteresowany wyzwaniem, jakim jest nakręcenie kolejnej odsłony popularnej sagi science fiction.

- To byłoby dla mnie coś intrygującego - przyznał kanadyjski reżyser. - Wiem, że to bardzo trudne terytorium. "Gwiezdne wojny" mają swój język. "Łotr 1" był fajną próbą wyjścia poza szablon. Byłoby ciekawie wejść w inną część galaktyki i ja byłbym chętny.

Denis Villeneuve w dorobku ma filmy "Labirynt", "Wróg", "Sicario", "Nowy początek" i "Blade Runner 2049".

Zobacz zwiastun najnowszej części "Gwiezdnych wojen":

14 grudnia do kin trafi najnowsza część serii - "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". W obsadzie znaleźli się: Daisy Ridley, Carrie Fisher, Mark Hamill, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto na ekranie pojawią się: Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie. Rian Johnson odpowiada za reżyserię, jak i scenariusz.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Rian Johnson, który niedawno poinformował, że nakręci całą nową trylogię "Gwiezdnych wojen".

#dziejesiewkulturze: William i Harry w "Gwiezdnych Wojnach". Książęta wcielili się w szturmowców:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.