Trwa ładowanie...
diego luna

Diego Luna odetchnął z ulgą. Jego dzieci zostały wyleczone z koronawirusa

Gwiazdę filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny" spotkał rodzinny dramat. Na szczęście jego małoletnie dzieci wróciły już do domu.

Share
Diego Luna odetchnął z ulgą. Jego dzieci zostały wyleczone z koronawirusa
Źródło: Getty Images
dposbut

Diego Luna w ubiegłym tygodniu poinformował, że jego pociechy: 11-letni Jeronimo i 8-letnia Fiona cierpiały na COVID-19. Trafiły do szpitala, gdzie były odizolowane od zdrowych rodziców. Ich stan znacznie się poprawił i pozwolono im wrócić do domu. Aktor nie krył radości z tego powodu.

- Przez trzy tygodnie nie mogłem ich przytulić, ani się do nich zbliżyć, a teraz w końcu mogę to zrobić - powiedział w wywiadzie dla Indie Wire na Instagramie.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Nieznane są okoliczności zarażenia koronawirusem przez dzieci aktora. Diego Luna zdradził tylko, że jego pociechy zyskały już odporność przeciwko śmiertelnemu wirusowi, dlatego pozwolono im wrócić do domu.

Pierwszą noc spędziły u taty. Aktor w 2013 r. rozstał się z ich matką, meksykańską aktorką Camilą Sodi.

Diego Luna jest popularnym, meksykańskim aktorem w Hollywood. Uznanie zdobył rolą w filmie Alfonso Cuarona "I twoją matkę też". W 2016 r. zagrał jedną z głównych ról w spin-offie "Gwiezdnych wojen". Ostatnio zagrał w serialu Netfliksa "Narcos: Meksyk".

dposbut

Podziel się opinią

Share
dposbut
dposbut