Trwa ładowanie...
d3ms891

Dragon Ball Z

Najnowsze informacje
4.6
(7469 głosów)
Oceń:
1
d3ms891

Zasłuchany w walkmana, młody chłopak, odpowiedzialny za maszynę oczyszczającą ze zła duszyczki skierowane do piekła, nie zauważa, że dochodzi do awarii urządzenia. Następuje wybuch i całe zło wydostaje się na wolność, po czym kumuluje w ciele chłopca i przybiera postać żółtego potwora - Janemba. Janemba bawi się Kosmosem... Wszyscy zmarli, nawet Ci przed wiekami - ożywają i wracają na Ziemię... Następuje kompletny chaos...

Film składa się z dwóch części i obejmuje 2 epizody z serii Dragon Ball Z:
Dragon Ball Z 12: Fukkatsu no fusion!! Gokű to Bejiita ( ang. Dragon Ball Z: The Resurrection of Fusion!! Goku and Vegeta)
Dragon Ball Z 13: Ryűken bakuhatsu!! Gokű ga yaraneba dare ga yaru (ang. Dragon Ball Z: Dragon Fist Assault!! If Goku Can't Do It, Who Can?)

W polskiej wersji językowej części noszą odpowiednio tytuły: "Fuzja" i "Atak smoka".

Część I: "Fuzja": Z powodu awarii urządzenia sortującego dusze w czyśćcu zło, które trafiło do piekła wraca na Ziemię. Son Goku i Paikuhan muszą zapobiec katastrofie.
Część II: "Atak smoka": Dawno pokonany, potężny potwór, Hildegarn, znów może zagrozić światu. po tym jak zły czarownik postanawia poszukać sposobu na jego wskrzeszenie.

Dragon Ball Z
Tytuł oryginalny

Dragon Ball Z 12: Fukkatsu no fusion!! Goku to Bejiita; Dragon Ball Z 13: Ryűken bakuhatsu!!

Gatunek

animowany

Rok produkcji

2000

Data światowej premiery

11.10.2002

Czas trwania

98 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ms891
d3ms891
d3ms891