Trwa ładowanie...
d2vokwk

"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska i Dorota Kośmicka-Gacke o Bartłomieju Topie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska i Dorota Kośmicka-Gacke o Bartłomieju Topie
(Wp.pl)
d2vokwk

Wielkimi krokami zbliża się premiera 2. sezonu serialu "Druga szansa". W kolejnej odsłonie nie tylko nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, ale pojawią się także nowe postaci. Do obsady dołączył m.in. Bartłomiej Topa, który namiesza w życiu głównej bohaterki. Małgorzata Kożuchowska i producentka Dorota Kośmicka-Gacke opowiedziały o nowej osobie w ekipie. Co zdradziły?

W premierowych odcinkach bohaterowie odkryją przed widzami zupełnie nowe oblicza. Na jaw wyjdą skrywane przez nich pragnienia i tajemnice. Nie zabraknie też zaskoczeń. Serialowa Monika, po przykrych doświadczeniach z pierwszego sezonu, ponownie zagości w show-biznesie. Na drodze agentki gwiazd stanie tajemniczy mężczyzna. W jego rolę wcieli się Bartłomiej Topa.

Aktor zagra prezesa zarządu telewizji, dla której Borecka wyprodukuje muzyczny serial. Spotkanie tej dwójki będzie jak trzęsienie ziemi! W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN Małgorzata Kożuchowska i Dorota Kośmicka-Gacke uchyliły rąbka tajemnicy dotyczącego dalszych losów bohaterów. Ale nie tylko!

d2vokwk

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądała praca na planie hitu TVN, koniecznie zobaczcie zamieszczony powyżej klip. Nie obyło się bez niespodzianek! Co zachwyciło aktorkę w ekranowym partnerze?

ZOBACZ AKTUALNY PROGRAM TELEWIZYJNY

d2vokwk

Podziel się opinią

Share

d2vokwk

d2vokwk