Trwa ładowanie...

''Dziewczynka z kotem'' w reżyserii Asi Argento w kinach od 5 grudnia!

Share
''Dziewczynka z kotem'' w reżyserii Asi Argento w kinach od 5 grudnia!
Źródło: mat. dystrybutora
dsc7goe

Dziewczynka z kotem” w reż. Asi Argento, ze znakomitą rolą Charlotte Gainsbourg, 5 grudnia wejdzie do kin. Jednym z twórców muzyki jest Brian Molko, wokalista zespołu Placebo oraz sama reżyserka. Film miał swoja premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, w sekcji Un Certain Regard.

Reżyserka, Asia Argento, córka zaznanego głównie z produkcji horrorów Dario Argento, to uzdolniona artystka. Jest aktorką, zagrała m.in w „Transylwanii” Tonego Gatlifa, „Marii Antoninie” Sofii Coppoli oraz „Królowej Margot” Patrice’a Chéreau. W 2013 r. nagrała płytę „Total Entropy”, z która koncertowała w Europie. Napisała kilka nowel, pisze scenariusze do swoich filmów. „Dziewczynka z kotem” jest jej trzecim pełnometrażowym obrazem.

Zwiastun:

Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą.

Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie.

Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

Dziewczynka z kotem” - w kinach od 5 grudnia!

dsc7goe

Podziel się opinią

Share
dsc7goe
dsc7goe