Trwa ładowanie...
d1abx15

Dziwaczne zachowanie gwiazd podczas rozdania Oscarów. W stronę publiczności poleciały hot dogi

Organizatorzy Oscarów co roku starają się ubarwić galę jakimś happeningiem. Nie inaczej było w tym roku. Kilkuosobowa reprezentacja gwiazd spotkała się z widzami sali kinowej w pobliżu Dolby Theatre. Miało wyjść z przytupem, skończyło się żenującym spektaklem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziwaczny happening podczas 90. ceremonii rozdania Oscarów
Dziwaczny happening podczas 90. ceremonii rozdania Oscarów (Getty Images)
d1abx15

Jimmy Kimmel postanowił zrobić niespodziankę nieświadomym widzom pobliskiego kina TLC Chinese Theate, którzy w ciemności czekali na projekcję filmu. Prowadzący wraz z kilkoma gwiazdami kina zawitał do sali kinowej i zaskoczył widzów, którzy niczego się nie spodziewali. Showman wraz z m.in. Margot Robbie i Lupitą Nyong postanowił poczęstować fanów kina przekąskami. Kimmel powiedział, że jest to ukłon przemysłu filmowego w stronę publiczności, która regularnie chodzi do kin i kupuje bilety.

Choć zamysł był dobry, wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Gwiazdy Hollywood zachowały się niczym bogowie, którzy zeszli z Olimpu, by spotkać się z prostym ludem. Moment, w którym w stronę publiczności "poleciały" słodycze i hot dogi był najzwyczajniej w świecie niesmaczny. Ciężko powiedzieć, co producenci chcieli zakomunikować, jednak z całą pewnością nie tak powinno wyglądać podziękowanie dla fanów kinematografii.

d1abx15

Podziel się opinią

Share

d1abx15

d1abx15