Trwa ładowanie...

''Faceci od kuchni'': Specjalny pokaz z Magdą Gessler [wideo]

''Faceci od kuchni'': Specjalny pokaz z Magdą Gessler [wideo]
diwcwvn
diwcwvn

Na specjalnym pokazie zorganizowanym przez dystrybutorów filmu *"Faceci od kuchni" witała nas "kreatorka smaku i stylu" - Magdalena Gessler.*

Zachęcając wszystkich przybyłych do seansu, ale również do miłości i otwartości na różne kulinarne wyzwania, Magda Gessler stworzyła atmosferę zapowiadającą prawdziwie wykwintną ucztę filmową.

Po projekcji "Facetów od kuchni" znana restauratorka chętnie odpowiadała na pytania dziennikarzy, zdradzając: kto według niej jest lepszym kucharzem - kobiety czy mężczyźni, jakich przepisów zabrakło jej w filmie oraz czy usatysfakcjonowana jest z występu odtwórcy kultowego Leona Zawodowca, tym razem grającego przy garach? Zobaczcie relację z tego wyjątkowego spotkania:

„Faceci od kuchni” to francuski film komediowy w reżyserii Daniela Cohena, który jest także autorem scenariusza. Muzykę do obrazu skomponował Nicola Piovani, a za produkcję odpowiadają Adrian Politowski oraz Jeremy Burdek.

diwcwvn

Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot – człowiek, który potrafi ugotować wszystko.

W filmie „Faceci od kuchni” w rolach głównych zagrali: Jean Reno jako Alexandre Vauclair, Michaël Youn - Jacky Bonnot, James Gerard - Cyril Bosse, Santiago Segura – Juan, Julien Boisselier - Stanislas Matter, Salomé Stévenin – Amandine, Raphaëlle Agogué – Béatrice, Yvonne Gradelet - Szef Cyril.

diwcwvn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diwcwvn