Trwa ładowanie...
Objazdowe Kino Visa
04-04-2018 11:55

Filmowa wiosna z Objazdowym Kinem Visa

5 kwietnia startuje kolejna odsłona Objazdowego Kina Visa. Przed nami imponująca trasa pełna filmowych emocji. Przemierzymy ponad 3000 kilometrów i zaprosimy na ponad 100 projekcji filmowych. W programie oprócz filmów, które zdążyły zadomowić się w repertuarze Kina Visa, aż trzy premiery: „Twarz”, „Player One” oraz „Luis i obcy”.

Filmowa wiosna z Objazdowym Kinem VisaŹródło: Materiały prasowe
d3n1etd
d3n1etd

Kwietniowa trasa poprowadzi przez 7 województw i dotrze do ponad 400 tys. mieszkańców z 29 miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Tworząc filmową mapę Polski, zatrzymamy się m.in. w Warce, Malborku, Działdowie, Szczytnie, Mikołajkach i Bartoszycach.

Objazdowe Kina Visa uruchomiło właśnie swój oficjalny profil na Facebooku. To filmowy niezbędnik dla wszystkich, którzy kochają dobre kino. Dzięki niemu jesteśmy jeszcze bliżej naszych widzów. Na facebookowym profilu Objazdowego Kina Visa znajduje się dokładny kalendarz projekcji, fragmenty filmów, a także rozmowy z aktorami i reżyserami. Zamieszczane w sieci materiały to przedsmak filmowych emocji.

W kwietniowym repertuarze szczególne miejsce zajmują dwie wyjątkowe premiery. Pierwsza z nich to „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej – film nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Festiwalu Filmowym w Berlinie. Historia, w której nikogo nie bulwersuje metaforyczna utrata twarzy, natomiast fizyczna inność jest równoznaczna z wykluczeniem. Uwagę widza przykuwa aktorski duet Małgorzata Gorol (znana do tej pory głównie ze scen teatralnych) i Mateusz Kościukiewicz. „Twarz” to kolejny efekt scenariuszowej współpracy Małgorzaty Szumowskiej i operatora filmu Michała Englerta. Wcześniej artyści stworzyli wspólnie m.in.: „W imię” i „Body/Ciało”.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Od 5 kwietnia, w przeddzień ogólnopolskiej premiery, w Kinie Visa do zobaczenia najnowsza megaprodukcja Stevena Spielberga „Player One”. Hollywoodzki film zadziała jak ekspresowy teleport, który przeniesie widzów do 2045 roku. To czas, kiedy codzienność staje się na tyle przytłaczająca, że jedynym rozwiązaniem okazuje się ucieczka do wirtualnego świata. Pozostaje pytanie – czy w nim człowiek żyje naprawdę? „Player One” to zdecydowany skok w opowieść pełną zaskakujących zwrotów akcji. Czy nowy film Stevena Spielberga powtórzy sukces takich superprodukcji jak „Jurassic Park”; „Indiana Jones” czy „E.T.”?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ciekawość młodych widzów rozpali komedia familijna „Luis i Obcy”. Życie samotnego dwunastolatka zmieni się diametralnie, kiedy na jego podwórku wylądują kosmici! Ta opowieść to dowód na to, że międzygalaktyczna przyjaźń jest możliwa.

d3n1etd

W programie Kina Visa na dłużej zadomowił się przystojny oficer Despero, czyli Marcin Dorociński z filmu „Pitbull. Ostatni pies”. Pod kolejną częścią jednej z najpopularniejszych serii filmowych tym razem podpisał się Władysław Pasikowski, prezentujący sensacyjne kino gatunkowe najwyższej próby. Wśród tytułów, które zostają z nami podczas kwietniowej trasy, także bijący rekordy oglądalności „Cudowny chłopak”. Wzruszająca opowieść o tym, jak zaakceptować i pokochać inność.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Bilety dostępne w kasach kina oraz internetowej przedsprzedaży. Szczegółowe informacje o repertuarze oraz lista odwiedzanych miejscowości na stronie www.Kino.Visa.pl

Wejdź na facebookowy profil Objazdowego Kina Visa i znajdź się w epicentrum filmowej przygody.
https://www.facebook.com/KinoObjazdowe/

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Objazdowe Kino Visa to od 2017 r. wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Visa, przygotowany z myślą o mieszkańcach miejscowości, w których nie ma kin. To największe w Polsce kino objazdowe, które odpowiada na prawdziwą potrzebę społeczną, oferując dostęp do kina tam, gdzie nie ma go na co dzień oraz premierowego repertuaru filmowego. Projekt został uznany za najlepiej zaprojektowaną usługę roku w konkursie Dobry Wzór 2013 oraz otrzymał wyróżnienie Laur Eksperta w 2015 roku.

d3n1etd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n1etd