Trwa ładowanie...
jolanta fraszyńska
19-03-2010 14:19

Fraszyńska sama odśnieża przed domem

Fraszyńska sama odśnieża przed domemŹródło: fotoip.pl
dr2dw3g
dr2dw3g

[

]( http://www.efakt.pl )

Piękny dom pod Warszawą to nie tylko przyjemność, ale i dużo obowiązków. Wie o tym doskonale Jolanta Fraszyńska (42 l.).

Od kiedy jej mąż Grzegorz Kuczeriszka (48 l.) wyprowadził się z ich wspólnego domu, wszystkie męskie obowiązki spadły na aktorkę. Nawet walka z wielkim zaspami śniegu przed domem spoczywa teraz tylko na niej.

dr2dw3g

Życie samotnej kobiety nie jest łatwe. Jolanta Fraszyńska została sama z dziećmi w wielkim domu w podwarszawskim Konstancinie. Po rozstaniu z mężem wszystko spadło na jej głowę. Jednak aktorka nie zamierza się poddawać. Gdy śnieg zasypał wjazd do willi artystki, ta bez chwili namysłu chwyciła łopatę i wzięła się za odśnieżanie. Choć wymagało to sporo czasu i siły, aktorka nie poddała się. Dzielnie pracowała łopatą, by móc wyjechać samochodem z posiadłości.

Fraszyńska wie, że teraz jest zdana tylko na siebie i nikt nie pomoże jej w codziennych obowiązkach. Jeszcze rok temu aktorka wyznała w wywiadzie, że dom, w którym zamieszkała z rodziną jest ucieleśnieniem jej marzeń. Wtedy jednak nie brała nawet pod uwagę, że jej małżeństwo może się rozpaść. Teraz aktorka musi zdecydować czy jest w stanie samotnie podołać obowiązkom związanym z tak okazałym domem. Na razie jednak nie ma do tego głowy. Jest w trakcie sprawy rozwodowej z mężem i stara się na nowo ułożyć sobie życie bez niego.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Oni uwielbiają przebierać się w damskie ciuszki

dr2dw3g
dr2dw3g

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr2dw3g