Trwa ładowanie...

Gerard Depardieu bohaterem seksafery

Gerard Depardieu bohaterem seksaferyŹródło: AFP
d2n8cxw
d2n8cxw

Gérard Depardieu i Isabelle Adjani są zainteresowani głównymi rolami w nowym projekcie Abela Ferrary.

Ferrara oraz scenarzysta Christ Zois planują zrealizować film opowiadający o skandalu seksualnym, którego bohaterem był Dominique Strauss-Kahn i który media nagłośniły latem 2011 roku. Przypomnijmy, że Strauss-Kahn, francuski polityk i były dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego, został oskarżony przez hotelową pokojówkę o napaść seksualną. Zarzuty ostatecznie wycofano, gdy zeznania pokojówki uznano za niewiarygodne.

Depardieu jest zainteresowany rolą Strauss-Kahna, a Adjani - jego żony, Anne Sinclair. Aktorzy spotkali się już w tej sprawie z Ferrarą, jednak sam reżyser podkreśla, że jest zbyt wcześnie, aby cokolwiek potwierdzać. Także Depardieu odpowiada wymijająco na pytania o udział w projekcie: "Dobrze wypadam w rolach osób, których nie lubię lub których nie przypominam".

Gérarda Depardieu mogliśmy podziwiać ostatnio w komedii "Żona doskonała". Dorobek Isabelle Adjani zamyka film "De force".
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d2n8cxw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n8cxw