Trwa ładowanie...
tom cruise
19-12-2013 13:33

''Go Like Hell'': Tom Cruise i Brad Pitt na torze wyścigowym

Share
''Go Like Hell'': Tom Cruise i Brad Pitt na torze wyścigowym
d2mtud2

Twórcy filmu "Go Like Hell" chcą, aby na planie ich projektu spotkali się *Tom Cruise i Brad Pitt.*

Cruise podpisał już kontrakt na udział w przedsięwzięciu. Teraz reżyser Joseph Kosinski, który pracował wcześniej z Cruise'em nad filmem "Niepamięć", zaproponował jedną z pozostałych ról Bradowi Pittowi. Pitt był powiązany z projektem w 2009 roku, kiedy za kamerą miał stanąć Michael Mann, więc istnieje spora szansa, że przyjmie ofertę Kosinskiego. Dla Cruise'a i Pitta byłby to drugi wspólny projekt po "Wywiadzie z wampirem" z 1994 roku.

Film "Go Like Hell" będzie adaptacją książki "Go Like Hell: Ford, Ferrari, and Their Battle for Speed and Glory at Le Mans" A.J. Baime'a. Literackie dzieło opisuje prawdziwą historię słynnej rywalizacji pomiędzy Ford Motor Co. i Ferrari, która zakończyła się wygraną Forda w wyścigu Le Mans w 1967 roku. Fabuła filmu skoncentruje się na Henrym Fordzie II, który postanowił zaistnieć na europejskiej scenie wyścigowej i rzucić rękawicę rywalowi Enzo Ferrariemu, aby tchnąć nowego ducha w skostniałe struktury swojej rodzinnej firmy. W osiągnięciu sukcesu pomogli mu młody wizjoner Lee Iacocca i były kierowca wyścigowy Carroll Shelby (w tej roli Cruise).

Dorobek Cruise'a i Kosinskiego zamyka wspomniany film "Niepamięć", który w kwietniu 2013 roku gościł w polskich kinach. Brada Pitta mogliśmy podziwiać ostatnio w obrazie "Adwokat" Ridleya Scotta.

d2mtud2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mtud2
d2mtud2