ycipk-3mgqq9

"Grease" powraca jako serial. Znamy szczegóły nowej wersji hitowego musicalu

Musical "Grease" z Johnem Travoltą i Olivią Newton-John podbił serca milionów. 40 lat od jego premiery powstanie serialowa wersja hitu. Poznaliśmy szczegóły planowanej produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Grease" powróci w nowej odsłonie po ponad 40 latach
"Grease" powróci w nowej odsłonie po ponad 40 latach (East News)
ycipk-3mgqq9

"Grease" powróci jako serial

O możliwej kontynuacji lub spin-offie kultowego musicalu "Grease" mówiło się od kilku miesięcy. Ponad 40 lat od jego premiery poznaliśmy szczegóły projektu. Wiemy już, że powstanie serial "Grease: Ryndell High".

Za spin-off musicalu "Grease" odpowiada studio WarnerMedia. Tytuł nawiązuje do liceum Ryndell High School, do której uczęszczali bohaterowie hitu z 1978 r.

ycipk-3mgqq9

ZOBACZ TEŻ: "Bombshell" - zwiastun filmu z Kidman, Robbie i Theron

- To będzie "Grease 2.0", ale z tym samym duchem, energią i ekscytacją, którą niosły dawne muzyczne hity - zapowiada Sarah Aubrey z HBO Max.

Akcja serialu "Grease: Ryndell High" będzie toczyć się w latach 50. XX w. Muzyczne hity z tamtych lat będą przemieszane z nowymi przebojami. Na razie data premiery nie jest znana. Wiadomo jedynie, że serial będzie dostępny na platformie HBO Max, która na światowy rynek ma wkroczyć w 2020 r.

ycipk-3mgqq9

Jeszcze jedna niespodzianka dla fanów "Grease"

Oprócz serialu, producenci pracują nad oficjalnym prequelem musicalu "Grease". Zobaczymy w nim wydarzenia sprzed hitu lat 70. Roboczy tytuł filmu to "Summer Lovin" i nawiązuje do utworu "Summer Nights" pochodzącego ze ścieżki dźwiękowej musicalu.

Główne role w musicalu "Grease" z 1978 r. zagrali John Travolta i Olivia Newton-John.

ycipk-3mgqq9
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mgqq9

ycipk-3mgqq9
ycipk-3mgqq9