ycipk-4lflyl

John Travolta i Olivia Newton-John znów zatańczyli razem. "Grease" ma już 40 lat

Z okazji jubileuszu odbył się specjalny pokaz kultowego musicalu. Na seansie zjawiła się obsada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olivia Newton-John i John Travolta w filmie "Grease"
Olivia Newton-John i John Travolta w filmie "Grease" (East News, Fot: IFA Film)
ycipk-4lflyl

Olivia Newton-John i John Travolta wcielali się w role Sandy Olson i Danny'ego Zuko. Podczas jubileuszu wymienili przyjacielski pocałunek i pokazali, że nadal pamiętają taneczne ruchy z filmu.

"Grease" miała premierę w 1978 roku. To adaptacja broadwayowskiego musicalu, która stanowi hołd dla niezapomnianej epoki narodzin rock'n'rolla. Kultowy film Randala Kleisera odniósł ogromny sukces i uczynił z Olivii Newton-John i Johna Travolty gwiazdy kina, a gdyby tego było mało, para ta stała się ikoną amerykańskiej popkultury lat 70. Płyta ze ścieżką dźwiękową sprzedała się w nakładzie ponad 28 milionów egzemplarzy.

ycipk-4lflyl
Olivia Newton-John i John Travolta East News
Podziel się

Dla Olivii Newton-John "Grease" była debiutem filmowym. Ale graną przez nią Sandy pokochał cały świat. John Travolta był już gwiazdą. W 1977 roku premierę miała "Gorączka sobotniej nocy", w której wcielił się w Tony'ego Manero. Nie przeszkodziło mu to jednak stworzyć kolejnej ikonicznej postaci – bo taką z pewnością jest Danny Zuko.

Olivia Newton-John i John Travolta East News
Podziel się

Od premiery "Grease" minęło już 40 lat. Newton-John i Travolta zmienili się. Ale blask i energia, którą zachwycili w kultowym musicalu nie przeminęły. Wspaniale znów widzieć ich razem.

ycipk-4lflyl
ycipk-4lflyl
ycipk-4lflyl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4lflyl