Trwa ładowanie...

"Green Book" na Walentynki - zobacz, jak Mahershala Ali daje Viggo Mortensenowi lekcję romantyzmu!

Viggo Mortensen uczy się pisania listów. Zobacz scenę!

Share
"Green Book" na Walentynki - zobacz, jak Mahershala Ali daje Viggo Mortensenowi lekcję romantyzmu!
Źródło: Materiały prasowe
d147vtc

Chociaż "Green Book" to przede wszystkim film o niewiarygodnej przyjaźni, to nie brakuje w nim również nutki romantyzmu. Wyjazd w trasę koncertową z Donem Shirleyem oznacza dla Tony’ego pierwszą tak długą rozłąkę z dziećmi i ukochaną żoną Dolores. Długodystansowe rozmowy telefoniczne są kosztowne, pozostają więc listy. Tony nie ma jednak lekkiego pióra do wyrażania czułych uczuć… Na szczęście nie jest to nic, nad czym nie można popracować.

Sprawdźcie scenę z filmu i zobaczcie, jak Don Shirley daje Tony’emu prawdziwą lekcję romantyzmu!

Viggo Mortensenowi partneruje w filmie Linda Cardellini – aktorka nominowana do Nagrody Screen Actors Guild, Emmy Award i Film Independent Spirit Award. Zagrała między innymi w "Tajemnicy Brokeback Mountain”, "Legalnej blondynce”, "Zwyczajnej przysłudze”, serialu "Mad Men” i serialu Netflixa "Bloodline”.

d147vtc

Mahershala Ali jako wybitny jazzman i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera! Cudowna, pełna humoru i ciepła, prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni, wielki zwycięzca Złotych Globów, zdobywca ponad 50 nagród i nominacji i jeden z największych faworytów Oscarowego rozdania!

Drobny cwaniaczek z Bronxu zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée. Ich wspólna podróż, pełna zaskakujących przygód, okaże się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

d147vtc

Podziel się opinią

Share
d147vtc
d147vtc