Trwa ładowanie...
doyzww9

"Green Book" – Oscarowy faworyt i najbardziej pozytywny film roku – już na ekranach kin!

"Green Book" z Viggo Mortensenem i Mahershalą Alim to komedia, która łączy ludzi. Cudowna, pełna humoru i ciepła, prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni, zdobywca trzech Złotych Globów i pięciu nominacji do Oscara – już w kinach!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Green Book"
Kadr z filmu "Green Book" (Materiały prasowe)
doyzww9

"Najlepszą recenzją "Green Book" są brawa, które rozległy się kilka tygodni temu po przedpremierowym pokazie w jednym ze stołecznych multipleksów. Wstęp na seans był płatny, na sali nie pojawili się twórcy ani przedstawiciele dystrybutora. Mimo to publika postanowiła spontanicznie podziękować za dobrą energię, jaką naładowała ich opowieść o nietuzinkowej przyjaźni. Z komediodramatu Petera Farrelly'ego wychodzi się z uśmiechem od ucha do ucha, w głębokim przeświadczeniu, że świat – wbrew temu, co twierdził niegdyś Franc Maurer – jest do przyjęcia nawet na trzeźwo. Chyba żaden film od czasów "Nietykalnych" nie roztapiał widzowskich serc z równą skutecznością!"
[Łukasz Muszyński, Filmweb]

Zobacz też: "Green Book” z 5 nominacjami do Oscara w najważniejszych kategoriach.

Zobacz zwiastun:

Drobny cwaniaczek z Bronxu zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée. Ich wspólna podróż, pełna zaskakujących przygód, okaże się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

Zobacz też: Inspirowane prawdziwą przyjaźnią: "Green Book"

doyzww9

Podziel się opinią

Share

doyzww9

doyzww9