Trwa ładowanie...
d39hkse

Groźne spojrzenia, a w tle Wrocław. Pierwszy plakat "Plag Breslau"

Małgorzata Kożuchowska pokazała na Instagramie plakat najnowszego filmu Patryka Vegi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Plagi Breslau" - plakat
"Plagi Breslau" - plakat (Instagram.com)
d39hkse

"Plagi Breslau" od początku budzą spore zainteresowanie. Nic dziwnego, w końcu Vega to jeden z ulubionych reżyserów Polaków. Jego najnowszy film produkowany jest dla platformy Showmax.

Vega długo podsycał emocje wokół produkcji i zdradzał kolejne szczegóły filmu. Dużo mówiło się szczególnie o tym, jak w "Plagach" prezentuje się Małgorzata Kożuchowska. Aktorka przyzwyczaiła nas do zdecydowanie grzeczniejszych ról.

d39hkse

Obok niej w obsadzie "Plag Breslau" znaleźli się: Daria Widawska, Tomasz Oświeciński, Andrzej Grabowski, Ewa Kasprzyk, Wojciech Kalinowski, Jacek Beler oraz Karol Bedorf.

"Plagi Breslau" mają być współczesną historią kryminalną z XVIII-wiecznym akcentem. Film opowiadać będzie o psychopatycznym seryjnym mordercy grasującym we Wrocławiu i zabijającym ludzi codziennie o godz. 18.

Choć w zwiastunie "Plag Breslau" widzieliśmy mnóstwo akcji i brutalnych scen, plakat jest bardzo statyczny. Jedyne, co świadczy o charakterze filmu, to font, który przypomina list porywacza wyklejony z wyciętych z gazet liter oraz groźnie zmarszczone czoła aktorów spoglądających z plakatu.

d39hkse

Na pierwszym planie jest Małgorzata Kożuchowska w asymetrycznej fryzurze, z wygoloną z jednej strony głową. To ona podzieliła się plakatem z fanami.

Zobacz także: Kożuchowska zachwyca się współpracą z Vegą

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d39hkse

Podziel się opinią

Share
d39hkse
d39hkse