Trwa ładowanie...

Ponad milion odtworzeń w 24 godziny. "Plagi Breslau" robią wrażenie już teraz

W sieci zadebiutował zwiastun "Plag Breslau", czyli nowego filmu Patryka Vegi. Wersja reżyserska bez cenzury. Po 24 godzinach od premiery ilość odtworzeń robi wrażenie. A przecież to dopiero zwiastun.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ponad milion odtworzeń w 24 godziny. "Plagi Breslau" robią wrażenie już terazŹródło: Materiały prasowe
d3uhz7t
d3uhz7t

"Plagi Breslau" od początku budziły duże zainteresowanie internautów. Vega swój nowy film przygotowuje dla platformy Showmax, co oznacza, że produkcję zobaczymy w sieci, nie w kinie. To też produkcja – co warto dodać – robiona z dużym rozmachem. Koń tratujący ludzi na moście we Wrocławiu, kobieta spalona żywcem na scenie, wybuchy, poćwiartowane ciała – Vega nie oszczędza na środkach.

Po 24 godzinach od premiery zwiastuna naliczyć można w sumie ponad 1,7 mln odtworzeń. Ponad 770 tysięcy na Facebooku i przeszło 40 tys. na Youtube. Mniejszych dostępnych kanałów nie wliczamy. Liczba robi wrażenie. Mocny start. Na cały film będzie trzeba poczekać do grudnia.

Vega długo podsycał emocje wokół produkcji i zdradzał kolejne szczegóły filmu. Dużo mówiło się szczególnie o tym, jak w "Plagach" prezentuje się Małgorzata Kożuchowska. Aktorka przyzwyczaiła nas do zdecydowanie grzeczniejszych ról.

d3uhz7t

- Od długiego czasu mieliśmy ochotę, żeby spotkać się z Gosią i stworzyć razem wspólny projekt. Wiedziałem jednak, że chcę ją pokazać w odsłonie, której jeszcze u niej nie widzieliśmy. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Myślę, że nikt nie podejrzewał jej, że jest w stanie wcielić się w taką postać. To trudny film - zdradził nam Patryk Vega.

Obok Małgorzaty Kożuchowskiej w filmie "Plagi Breslau" Patryka Vegi zobaczymy: Darię Widawską, Tomasza Oświecińskiego, Andrzeja Grabowskiego, Ewę Kasprzyk, a także Wojciecha Kalinowskiego, Jacka Belera oraz zawodnika i komentatora MMA, Karola Bedorfa.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3uhz7t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uhz7t