Trwa ładowanie...
d162ap4

Ponad milion odtworzeń w 24 godziny. "Plagi Breslau" robią wrażenie już teraz

W sieci zadebiutował zwiastun "Plag Breslau", czyli nowego filmu Patryka Vegi. Wersja reżyserska bez cenzury. Po 24 godzinach od premiery ilość odtworzeń robi wrażenie. A przecież to dopiero zwiastun.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vega długo podsycał emocje wokół produkcj
Vega długo podsycał emocje wokół produkcj (Materiały prasowe)
d162ap4

"Plagi Breslau" od początku budziły duże zainteresowanie internautów. Vega swój nowy film przygotowuje dla platformy Showmax, co oznacza, że produkcję zobaczymy w sieci, nie w kinie. To też produkcja – co warto dodać – robiona z dużym rozmachem. Koń tratujący ludzi na moście we Wrocławiu, kobieta spalona żywcem na scenie, wybuchy, poćwiartowane ciała – Vega nie oszczędza na środkach.

Po 24 godzinach od premiery zwiastuna naliczyć można w sumie ponad 1,7 mln odtworzeń. Ponad 770 tysięcy na Facebooku i przeszło 40 tys. na Youtube. Mniejszych dostępnych kanałów nie wliczamy. Liczba robi wrażenie. Mocny start. Na cały film będzie trzeba poczekać do grudnia.

Vega długo podsycał emocje wokół produkcji i zdradzał kolejne szczegóły filmu. Dużo mówiło się szczególnie o tym, jak w "Plagach" prezentuje się Małgorzata Kożuchowska. Aktorka przyzwyczaiła nas do zdecydowanie grzeczniejszych ról.

d162ap4

- Od długiego czasu mieliśmy ochotę, żeby spotkać się z Gosią i stworzyć razem wspólny projekt. Wiedziałem jednak, że chcę ją pokazać w odsłonie, której jeszcze u niej nie widzieliśmy. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Myślę, że nikt nie podejrzewał jej, że jest w stanie wcielić się w taką postać. To trudny film - zdradził nam Patryk Vega.

Obok Małgorzaty Kożuchowskiej w filmie "Plagi Breslau" Patryka Vegi zobaczymy: Darię Widawską, Tomasza Oświecińskiego, Andrzeja Grabowskiego, Ewę Kasprzyk, a także Wojciecha Kalinowskiego, Jacka Belera oraz zawodnika i komentatora MMA, Karola Bedorfa.

d162ap4

Podziel się opinią

Share

d162ap4

d162ap4