Trwa ładowanie...
d22ts2y

Kobieta spalona żywcem. Vega pokazał zwiastun nowego filmu bez cenzury

Od kilku miesięcy głośno jest o nowym filmie Patryka Vegi - "Plagi Breslau". Jedną z głównych ról zagra Małgorzata Kożuchowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska (ShowMax)
d22ts2y

Wokół każdego filmu Patryka Vegi pojawiają się kontrowersje. Reżyser słynie z tego, że lubi szokować. Tym razem z pewnością będzie podobnie. "Plagi Breslau" mają być polską odpowiedzią na "Milczenie owiec". Twórca chce jednak odejść trochę od stylistyki, którą prezentował dotychczas.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu. Jak można się domyślić, na pierwszy plan wysuwa się Małgorzata Kożuchowska. Nie brakuje też drastycznych scen takich jak spalenie kobiety żywcem czy widoku konia taranującego samochody i ludzi w centrum miasta.

Pojawiły się też pierwsze opinie.
- Wow, Kożuchowska przeklnęła - napisał internauta.
- Kożuchowska, mega.
- Daję 2/10.

Najnowszy film polskiego reżysera to kryminalna opowieść tocząca się we współczesnym Wrocławiu. Każdego dnia o godzinie 18:00 seryjny morderca zabija kolejną ofiarę. Rozwiązać mroczną zagadkę spróbuje policjantka Helena Ruś, w którą wcieli się Małgorzata Kożuchowska. Z czasem okaże się, że śledztwo sięga aż do XVIII-wiecznej historii miasta.

d22ts2y

Wybierzecie się do kina?

d22ts2y

Podziel się opinią

Share

d22ts2y

d22ts2y