Trwa ładowanie...
matt damon
07-01-2012 13:33

Gus Van Sant zamiast Matta Damona

Gus Van Sant zamiast Matta Damona
du6pucf
du6pucf

Gus Van Sant zastąpi Matta Damona na miejscu reżysera filmu z Johnem Krasinskim w roli głównej.

Według oryginalnych planów Matt Damon miał stanąć za kamerą filmu, do którego napisał scenariusz we współpracy z Johnem Krasinskim i Dave'em Eggersem. Niezatytułowany do dziś projekt koncentrować się ma na sprzedawcy, który przeprowadza się do małego miasteczka i przewartościowuje swoje życie.

Damon miał zarówno wyreżyserować film, jak i zagrać w nim główną rolę. Z powodu innych zobowiązań i konfliktu dat, musiał zrezygnować z realizacji tego marzenia. Być może uda mu się wystąpić w produkcji.

Z dziełem nadal pozostaje związany John Krasinski. Podjął się obowiązków producenckich.

du6pucf

Na krześle reżyserskim zasiądzie natomiast Gus Van Sant, który wcześniej nakręcił "Buntownika z wyboru" z Damonem w roli głównej. Dlatego też aktor pomyślał od razu o swym dawnym współpracowniku. Van Sant był jedynym reżyserem, któremu Damon przedstawił scenariusz.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w kwietniu. Zdjęcia powstaną na najprawdopodobniej przedmieściach Nowego Jorku lub, jeśli tylko Van Sant się uprze, w Portland.


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

du6pucf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du6pucf