Trwa ładowanie...
kryptonim u.n.c.l.e.
15-07-2015 00:04

Guy Ritchie z nowym filmem ''Kryptonim U.N.C.L.E.'' - obejrzyj fragment [WIDEO]

Guy Ritchie z nowym filmem ''Kryptonim U.N.C.L.E.'' - obejrzyj fragment [WIDEO]
d2xzt9k
d2xzt9k

Warner Bros. zaprezentował nowy zwiastun filmu "Kryptonim U.N.C.L.E." ("The Man from U.N.C.L.E.") Guya Ritchie. Reżyser słynnego "Przekrętu", na którym wybił się Jason Statham, powraca z nowym filmem. Zapowiada się gratka dla fanów kina szpiegowskiego z Henrym "Człowiekiem ze stali" Cavillem w roli głównej.

Produkcja jest kinową wersją serialu emitowanego w latach 1964-1969. Akcja rozgrywa się we wczesnych latach 60. Agent CIA Napoleon Solo (Henry Cavill)
oraz agent KGB Ilya Kuryakin (Armie Hammer)
muszą odłożyć na bok wzajemne animozje, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie kruchej równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udało im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

W obsadzie znaleźli się również Elizabeth Debicki, Jared Harris, Alicia Vikander oraz Hugh Grant. Ritchie nie tylko stanął za kamerą, ale i napisał scenariusz z Lionelem Wigramem.

d2xzt9k

Do naszych kin dzieło trafi 14 sierpnia 2015 roku.

d2xzt9k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xzt9k