Trwa ładowanie...

Gwiazdorska obsada w filmie "Ocean's 8". Zobacz pierwszy zwiastun produkcji

Studio Warner Bros. zaprezentowało pierwszy trailer zapowiadający film "Ocean's 8". Ta produkcja to kobieca wersja serii filmów o grupie gangsterów, z udziałem takich gwiazd jak George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon czy Andy Garcia. Na ekranie będziemy mogli zobaczyć nie tylko najpopularniejsze aktorki...
Share
Kadr z filmu "Ocean's 8"
Kadr z filmu "Ocean's 8"Źródło: Youtube.com
d254nvs

Akcja rozgrywa się latem 2018 r. Debbie Oceanpróbuje dokonać napadu podczas Met Gala w Nowym Jorku. W jej ekipie znajdują się Lou, Nine Ball, Amita, Constance, Rose, Daphne Kluger i Tammy.

Zobacz zwiastun "Ocean's 8":

W rolach głównych wystąpią Sandra Bullock, Cate Blanchett, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafin, Anne Hathaway i Sarah Paulson.

d254nvs

- To nie jest remake - wyjaśnia Sandra Bullock. - To nowy film z 2017 r. To nawet nie jest przekazywanie pałeczki. To równoległa historia innego członka rodziny Danny'ego Oceana (George Clooney), Debbie i opowieść o tym, co się dzieje, gdy wychodzi z więzienia i zaczyna pracować z tymi wspaniałymi kobietami.

W sieci pojawił się także teaser filmu.

Matt Damon wystąpi gościnnie i prawdopodobnie wróci jako Linus Caldwell. Ponadto James Corden zagra śledczego z firmy ubezpieczeniowej. Na ekranie pojawią się Dakota Fanning, Kim Kardashian, Kendall Jenner, Anna Wintour, Adriana Lima i Katie Holmes.

d254nvs

Premiera "Ocean's 8" 8 czerwca 2018 r.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

#dziejesiewkulturze: Sandra Bullock gotowa na wielki powrót. Nowa rola aktorki nas zaskoczy:

d254nvs

Podziel się opinią

Share
d254nvs
d254nvs